Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vai izsalst pamati?

apsitis

Mums ir māls, celsim koka karkasa paneļu māju. Firmas piedāvājumā pamatus veido tranšeja, pārejā daļā vienkārši nostumta zemes virskārta. Bet kaimiņš mūs tikko sabiedēja, ka šādā veidā māla grunts caursalstot, tāpēc vajagot rakt būvbedri. Vai tiešām?


:gigi:


http://metric.rodim.ru/dsm/f32/3/b40/dc10072004/Oralf.gif http://metric.rodim.ru/dsm/f51/3/l11/dc12102007/Oaleksandra.gif
hmzis
koka karkasa mājai visefektīvāk ir stabveida pamati. a tam kaimiņam iebliez ar pusķieģeli pa otru vaigu. vienreiz šis jau ir dabūjis, ja tik dumjš


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
:laugh: paldies, nomierinajat, a ta mes jau parbijamies!


[b]apsitis[/b] mums ar ir mālaina zeme, celsim koka karkasa māju.mums izraka bedri, liek veidņus, pa vidu bērsim smilti.vienīgais tas, ka pamatiem vajag "spilvenu"- grunti apakšā, tad šķembas un tad betonu.jums ar tā?

[b]guntilona[/b] mums paredzeti pamati no Fibo blokiem, apaksaa, jaa, skembas, grants. Jums jau pamati gatavi? ja nav noslepums, cik izmaksaja? Mums sobrid iet smaga ciina par cenam, jo taas atskiras uz pusi dazadam firmam!

[b]apsitis[/b] mums tikai pamati apkārt, bez vidus kopā ar visiem materiāliem iznāks uz 5000 LVL, māja 117kv.dz. dzīvojamā platība.par darbu jamaksa 2300LVL- izrakšana, veidņi, spilvena izveide, drenāžu ielikšana, nus viss!

[b]apsitis[/b] uztaisiet ģeoloģiju, tad būs skaidrs kādus pamatus vajag.

[b]guntilona[/b] jaa, tiesi par tadu summu mes ari cinamies, jo taa ir reala, bet mums piedava pa 11 000 ls (nu ok, makenit lielaka platiba, bet ne jau ar starpibu tukstosos).


mums iepriekšējie meistari "sačakarēja" visu- gan zemi, gan materialus un laiku, solot darīt rīt...kamēr mums neapnika gaidīt un paņemām citus, jo tie tik gribēja naudu un par materialiem ar prasija bešennnas cenas.un saucās taisīja pa draugam, te tev nu bija.čekus ar solija rīt, rīt...brrr...atcereties negribas!nedod Dievs un tādiem uzkerties..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9844452