Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mātes un meitas dzemdības - līdzības?

sheeeeel

Vai kaut kādā mērā mātes dzemdību norise varētu iespaidot meitas gaidāmās dzemdības!?Piem., ja mātei bijušas pataloģiskas dzemdības, vai arī meitai pastāv risks, ka tādas būs?:confused:


nu kas vēl?????? kur Jūs to visu raujat???:mad:


[url=http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/MmFkp2/.png[/img][/url]
nu nezinu gan ka tur isti ir, bet kad es guleju slimnica pirms dzemdibam daktere manai mammai jautaja kadas dzemdibas vinai bijusas ar mani

Protams, ka nē, muļķības! Katrai dzemdības noris savādāk. Pat vienai sievietei pirmās un otrās dzemdības, parasti, ir atšķirīgas.


http://b1.lilypie.com/ZogJp3.png [img]http://foolstown.com/sm/bis.gif[/img] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1151.gif[/img]

Nav tā. Vismaz manā gadījumā man bija pilnīgi citādāk kā mātei.

nezinu, es tā vienkārši iedomājos!:)man piemēram grūtniecība rit apmēram tieši tāpatās kā manai mammai, kad viņa gaidīja mani, iespējams dzemdības arī būs kā viņai!vnk varbūt kādai ir kas sakāms šajā jautājumā!?

nedomaju, ka tas bija tapat vien aiz gara laika jautats

[b]sheeeeel[/b] Bija gan tāpat dzemdībās. Diemžēl :(. Tāpēc otro reizi nemaz neriksēšu.

Manuprāt genētikai ir ļoti liela nozīme:) bet un tomēr katrā gadījumā var būt izņēmumi:) Mūsu ģimenē no mātes puses visas dzemdējam labi, ir vieglas dzemdības, līcigas norises grūtniecības laikā, utt., godīgi sakot esmu laimīga un arī lepna, ka man tik labi gēni gadījušies:ok::ok:


Viss, kas notiek, notiek uz labu[img]http://foolstown.com/sm/fly2.gif[/img]

Vivitav
Varbūt, ka tas viss no pašiedvesmas atkarīgs, un vēl, ja meita pati grib būt dikti līzīga mātei, tad iespējams tā arī būs. Man viss pilnīgi citādi, pat nepieļāvu domu, ka man varētu būt tādi sarežģījumi dzemdībās kā mātei, piens tikai 1 mēnesi, ka bērni līdz 2 gadiem pa naktīm negulēs, ka sexi nekad mūžā vairs negribēsies... Un arī [i]Pat vienai sievietei pirmās un otrās dzemdības, parasti, ir atšķirīgas[/i] un arī trešās!


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1624.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9847898