Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mātes un meitas dzemdības - līdzības?

sheeeeel

[b]sheeeeel[/b] a kas ir pataloģiskas dzemdības Tavā gadījumā?


Viss, kas notiek, notiek uz labu[img]http://foolstown.com/sm/fly2.gif[/img]

[b]Beiža[/b] to es tikai kā piemēru minēju. Manā gadījumā manai mammai dzemdības ilga apmēram 4 stundas un bez īpašiem sarežģījumiem, un man arī ļoti gribētos lai tā būtu!:)

[b]sheeeeel[/b] Man liekas, ka tieši šis process varētu būt pat ļoti līdzīgs mātei ar meitu, tā kā:ok: un vēl, visas vainas jau galvā, citai sāp, un jamā saka, ka dzemdības 24 stundas, citai jau atvērums 4, pat 8 cm, un vēl lāga nekas nav sāpējis:yes: sāpju slieksnis tomēr arī ir pie iedzimtām lietām:ok:


Viss, kas notiek, notiek uz labu[img]http://foolstown.com/sm/fly2.gif[/img]
[b]Beiža[/b] paldies!:)tiešām ceru, ka viss būs :ok:


Man bija pilnīgi savādāk! Bet toties ļoti līdzinājās tēta mammas dzemdībām!

Sakrist var auguma parametri (šaurs iegurnis, jo ģimenē visi smalciņi auguma ziņā, piemēram) vai menstruālā cikla ilgums, kas ietekmē dzemdību sākuma laiku, bet ļoti daudz kas notiek pilnīgi dažādi. Nevajaga domāt par slikto, jo domām arī ir spēks ietekmēt notikumu gaitu. Jādomā pozitīvi!


Krizdole
snukurs
[b]sheeeeel[/b] Manā gadījumā dzemdības bija kā mammai (ar zināmiem prikoliem). To, ka meitas bieži dzemdē tāpat kā mammas, nenoliedz arī ārsti. Bet tomēr jāņem vērā, ka, paldies Dievam, dzemdību palīdzība šodien nav tā, kas pirms 30 gadiem:)

[b]sheeeeel[/b] protams ka ir liidziibas... tu tachu esi savas mammas meita..:))


Par to es domāšu rīt!:))
[b]Krizdole[/b] [i]Sakrist var auguma parametri (šaurs iegurnis, jo ģimenē visi smalciņi auguma ziņā, piemēram) vai menstruālā cikla ilgums, kas ietekmē dzemdību sākuma laiku, bet ļoti daudz kas notiek pilnīgi dažādi. [/i] :rolleyes: Nu man atkal ar mammu "izmēri" atšķirigi :D, bet dzemdības dikti līdzīgas.


Mjā, trīs sieviešu paaudzes no mammas puses piedzīvoja ļoti vieglas un ātras dzemdības (omai un mmai dzemdību ilgums svārstījās no 4 - 2 stundām), bērni dzima kādu mēnesi, pusotru pirms noteiktā laika. Man dzemdības sākās 40 nedēlas vidū, ilga 23 stundas un pēdējās 6 stundas i atcerēties negribas.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1195.gif[/img] Mūsu dārzā nekas īpašs neaug, vienīgi izžautā veļa. Un bērni.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9847898