Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mātes un meitas dzemdības - līdzības?

sheeeeel

Ir līdzības. LĪDZĪBAS. Ne jau identiskas. Patoloģija- tas vispār ir ĀRPUSKĀRTAS. :rolleyes: Mums ar mammu abām ātras. Bet man pirmās bija OK, otrās- patoloģiskas, tobiš akūts ķeizars.


Mūža darbs ir veidot sevi, Augšup tiekties, pilnīgākam kļūt!

Nu man ar mammu bija gandrīz nu ļoti, ļoti līdzīgas dzemdības - pat vienā laikā no rīta aptuveni sākās, kā arī es piedzimu 20:55 un man :boy: arī piedzima 20:55...apbrīnojama sakritība...

Var jau būt, ka ir līdzīgi gadījumi. Bet tādus mēs te visas varam piemeklēt (svešas būdamas). Mana māte, māsa un omes dzemdējušas viegli un ātri. Man bija ļoti smagas dzemdības, kas beidzās ar ķeizaru. Nevienai mūsu ģimenes sievietei, cik nu ome varēja atcerēties, tā neesot bijis. Tā, ka neieciklējies! tev būs Tavas dzemdības un kādas, to tā īsti paredzēt nevar. Protams, ka daudz kas ir galvā, bet ne viss - es vēl pēc 20 stundām fantazēju, kas gan jau tūlīt, tūlīt viss notiksies, bet nu nekā :) Ar krūts barošanu tāpat - ļoti biju sadomājusies, ka barošu līdz gadam, bet diemžēl gandrīz nobadināju bērnu :( Fantazēju, ka bērns naktīs gulēs, jo esmu mierīga, nestresoju u.t.t., bet rezultātā pirmos 3 mēnešus gulējām tikai dažas stundas. Nu tā lūk - katram savs un neko daudz tur laikam tomēr izmainīt nevar :) Vienīgi attieksmi pret lietām :) Lai veicas!

Manā gadījumā nav nekādas līdzības. Autorei - tavas dzemdības drīzāk ietekmēsi Tu pati (arī ar savu domāšanu, uztveri, attieksmi), nevis kāds ģenētisks mantojums, tāpēc cerēt jau var, bet jāgatavojas smagam darbam, kas nesīs brīnišķigus "augļus", protams, "brīnuma" iespēju nevar atmest kā nederīgu.


[b]sheeeeel[/b] [i]visas vainas jau galvā[/i] viedi vārdi! Patiesībā, komlikācijas sākas galvā un no stresa un bailēm. Citreiz tie pat ir neapzināti stresi un bailes! Galvenais ļauties procesam, pieņemt, ka Tavas dzemdības un visas sajūtas - grūtības kas tajā brīdī ir, liecina, ka ar katru minūti, katru pārvarēto grūtību tuvina jūs abus pirmajai tikšanās reizei, ka tu to vari, ka bērniņš tikpat ļoti grib pie tevi, kā Tu viņu un vienkārši ļauties procesam.... Galvenais nepieļaut iekšēji kaut kādu aksiomu, cik atri vai lēni tam procesam jānotiek, cik lielām sāpēm jābūt un tml. Lai cik grūti tas arī nebūtu, pieņemt, ka viss notiek kā tam jānotiek, tad neiezaksies domās vilšanās, no kuras var celties zemaoziņā neapmierinātība, stress un bailes, kas savukārt pa ķēdes reakciju var novest pie kompilkācijām!!! ;)


[img]http://foolstown.com/sm/dan.gif[/img] Dzīve ir kā deja, jātver ar vieglumu, bet jāievēro soļu secība! http://bd.lilypie.com/JRkJp2.png
Man meita dzima tāpat kā es savai mammai, ar stimulācijām utt, nebija viegli, bet nu manas pirmās dzemdības bija tādas kā mammas otrās, toties meita piedzima tai pat datumā (bet citā mēnesī) kā mammais pirmais, tapēc cerēšu, ka otrais piedzims tai pat datumā kā es, un dzemdības būs vieglas kā viņai bija ar pirmo (manu brāli) ;)


Reizi dienā ieejiet, lūdzu, te http://zhuxville.myminicity.com/ http://metric.rodim.ru/w1_w3_26_8_2006_2_1w.gif http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20070813_1_Adriana+Renē.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2281.gif[/img]
Un arī pieņemt to, ka Tev piedzims bērniņš - personība, kuram °būs savs raksturs, neatkarīgi no tā, cik mierīga esi Tu pati. Tev būs jāpieņem, ja būs negulētas naktis, ja būs mazulis, kam varbūt nepieciešama lielāka fiziskā uzmanība un apmīļošana, kam varbūt vajadzēs ēst nevis ik pa 3-4 stundā, bet dažreiz arī ik pa stundai un arī naktīs,.... Galvenais, pieņemt VISU, ka tas ir normāli, lai nerastos tā vilšanās, "es iedomājos un cerēju, ka būs tā...' :yes: Un viss būs OK!


[img]http://foolstown.com/sm/dan.gif[/img] Dzīve ir kā deja, jātver ar vieglumu, bet jāievēro soļu secība! http://bd.lilypie.com/JRkJp2.png
Pēc manas pieredzes līdzība ar manas mammas dzemdībāms sakrita līdz otrās meitiņas dzimšanai. ( pirmās divas arī manai mammai bija meitas, un vieglas un ātras dzemdibas). Ar trešo- dēliņa dzimšanu mūsu sakritība vai līdzība beidzās. Manai mammitei diemžēl bija grūtas dzemdības ar manu brāli, bet man- tikpat vieglas un ātras kā ar meitiņām :) Tā kā sakritība ir, bet ne vienmēr un visā. Lai visām veicas ar vieglu dzemdēsanu un veseliem bērniņiem :baby:

Līdzīga tēma; http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=12:9141130


[i]Vai kaut kādā mērā mātes dzemdību norise varētu iespaidot meitas gaidāmās dzemdības!?Piem., ja mātei bijušas pataloģiskas dzemdības, vai arī meitai pastāv risks, ka tādas būs?[/i] :yes: Jā, un labākie dzemdību speciālisti to nenoliedz, atšķirībā no cāļa māmiņām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9847898