Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mātes un meitas dzemdības - līdzības?

sheeeeel

Man ar ar mammu bija samera lidzigas, vinjai pirmo(mani) stimuleja, un man manu pirmdzimto meitinju ar stimuleja,tikai man beigas bija kjeizars! :):)


Vīrietis bez sievas ir tā pat kā... ...zivs bez velosipēda.

[b]sisy[/b] Parakstos zem katra Tava vārda :) Tev ideāli izdevās noformulēt :) [b]ephelide[/b] Cāļa māmiņas tikai dalās SAVĀ pieredzē, nevis atstāsta vidējo statistiku :)

[b]sheeeeel[/b] nezinu - man un mammai vienādi bija tikai plīstoši audi dzemdību laikā :) pārējais atšķirīgi.


exRuuce http://bd.lilypie.com/66nip2.png http://b2.lilypie.com/WQ7Mp2.png
Manuprāt, tad kad dzemdēja mūs mūsu māmiņas, tomēr nebija tik labi sagatavotas. Piekrītu arī Beižai :yes: , par ģenētiku, mans brālītis (1.grūtniec.) dzima smagi, ļoti iepriekš noplūstot augļūdeņiem.., bet es no sirsniņas ceru, ka Mums būs viss kārtībā, tākā sheeeeel ;), galvenais noskaņojies uz to labāko!!!:girl:


http://bd.lilypie.com/bGXSp2.png

Nu manā gadījumā tā nebija, pilnīgi pretējas dzemdības bija salīdzinot ar manu māti :)


http://line.world-of-love.ru/userlines/45_94_1192046400_1_Karlitim_0_0_0.gif http://b1.lilypie.com/JjZMp3/.png http://line.world-of-love.ru/userlines/20_81_1058558400_1_Precejushies_1_0_0.gif
mammasi ar mani bija salīdzinoši vieglas, tā kā es biju ieciklējusies ka man arī tādas būs, un....bija arī :) tā kā viss ir galvā;) visas pozitīvās domas ietekmē to procesu tikai labvēlīgi :yes:

[b]napsiite[/b] jaa, es tieshi taa arii censhos dariit - domaaju labas domas un liekas, ka nekas jau dizhi traks nevar notikt, lai sieviete to neizciestu!:gigi: ar visu juusu atbalstu dzemdiibas mani vairs nebiedee, driizaak bail kaut ko neaizmirst ielikt somaa!:D

es nesen ar savu mammu parunaaju (man beerns dzima pirms 2 gadiem) un izraadaas vinjai dzemdiibas liidziigas manaam bija. Vismaz saakums, jo man bija zalji uudenji un naacaas stimulet un likt EA, taapeec par turpinaajumu nezinu. Saakaas abaam mums ar stipraam saapeem (bez kontrakcijaam), bet dzemdiibas oficiaali veel neskaitiijaas saakushaas.

kaspers
kad mamma stāstīja, ka viņai bijušas samērā vieglas un ātras abas dzemdības, tad gribējās ticēt, ka ir kāda sakarība :D;) bet,godīgi sakot, bija arī (kopumā 6,5 stundas, piedzima 1,5 stundas laikā no ierašanās slimnīcā), tikai mammai bija bez plīsumiem, man bija viens mazs.


http://b1.lilypie.com/pLYwp2.png

[i]Un arī pieņemt to, ka Tev piedzims bērniņš - personība, kuram °būs savs raksturs, neatkarīgi no tā, cik mierīga esi Tu pati. [/i] Un šī pati personība jau ir tā, kas ar savu hormonu devu izraisa dzemdību sākšanos - tā kā bērni, ko dzemdējam, katrs ir savādāks un nav teikts, ka līdzinās mūsu mātēm, tad arī dzemdības var nebūt kā mātēm. [s][Papildināts: 26:03:2008 20:15:26][/s] ceru, ka var saprast domu - zinātnieki saka, ka tieši bērniņš izraisa dzemdību sākšanos


Viss būs labi taču, nu! http://md.lilypie.com/Zrtlp2.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9847898