Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāju bērni

MisPele

Vai pedagogu bērniem ir priekšrocības attiecībā pret citiem?


Bet ja konkrētāk?:confused:

nē, nav. ja konkrētās skolotāja skolas direktors neraksta īpašu lūguma vēstuli konkrētajai iestādei. un arī tas, nezinu vai vēl ir spēkā. [s][Papildināts: 25:03:2008 14:24:41][/s] piezvani uz Hanzas ielu, tur noteikti zinās pateikt.


http://b2.lilypie.com/6uLlp3.png
Man bērnudārzā teica vadītāja, ka vairs nav priekšrocību. Vienīgi, ja Tu pati turpat strādā.


Es biju domājusi pedagogu, kas strādā skolā Un kā ar armijnieku bērniem, skatos pēc likuma, ka palikuši tikai brāļi/māsas un b/d darbinieku bērni, vai tā?

[b]MisPele[/b] kāpēc par visiem pēc kārtas prasi? gribi ar klaipiņu uzcienāt, lai paņem kā prioritāti? :gigi::laugh:


http://b2.lilypie.com/6uLlp3.png
[i]ja konkrētās skolotāja skolas direktors neraksta īpašu lūguma vēstuli konkrētajai iestādei. un arī tas, nezinu vai vēl ir spēkā. [/i] teorētiski šis ir spēkā, pagājušo nedēļu es uzrakstīju pamatojuma vēstuli, direktors pielika apliecinājuma vēstuli un atdeva RD IJSD, nākamnedēļ vajadzētu būt atbildei un tad redzēs kā tas reāli darbojas dzīvē ;) [i]Man bērnudārzā teica vadītāja, ka vairs nav priekšrocību[/i] šādi teica arī mūsu b/d vadītāja, nemaz i neizskaidrojot, ka tomēr pastāv vēl viens teorētisks variants (šī vēstule) ;) Laikam jau nav noslēpums, kāpēc tas tā... :down:

[b]teite[/b] katrs jau mēra pēc savas mērauklas :D Bet man svarīgi zināt, cik daudziem cilvēkiem ir tiesības man iet pa priekšu

[b]MisPele[/b] [i]palikuši tikai brāļi/māsas un b/d darbinieku bērni[/i] :yes: pērējie īpašie gadījumi caur IJSD (proporcionāli niecīga daļa). Pie kam brāļi/māsas tikai ja pieteikti līdz 3 mēnešu vecumam Bet tikai pašlaik. Saeima ir Saeima - [i]ar armijnieku bērniem[/i] utml. kā ar bitēm - vēl neko skaidri nevar zināt.


Saulainu dienu! http://b5.lilypie.com/50MBp2.png http://b3.lilypie.com/BzkTp2.png

[b]MisPele[/b] [i]Bet man svarīgi zināt, cik daudziem cilvēkiem ir tiesības man iet pa priekšu[/i] ja ir aizdomas, ka pielīduši priekšā kādi, kam nav tādu tiesību, droši dodies uz Hanzas ielu ;) es šobrīd esmu šajā procesā, ja būs kādi pozitīvi pavērsieni, painformēšu te tautu - iedvesmai :gigi:


http://b2.lilypie.com/6uLlp3.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9849977