Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāju bērni

MisPele

RD mājas lapā vēl jo projām ir arī tas lēmums, ka uzņem skolotāju bērnus. tad nu es strādāju skolā cerībā, ka ar rudeni nevajadzēs turpmāk visu skolotājas aldziņu (pirms nodokļu nomaksas) atdot auklītei, bet nesen bērnudārzā pateica, ka likums jau pag.gadā atcelts. nu RD laikam nav problēmu nodrošināt skolas ar skolotājiem, ja pat šis bonuss ir atcelts. tagad izlasot šeit rakstīto atgriežas cerība, ka varbūt jālūdz tā vēstule, lai direktore arī sirsnīgi palūdz, ja negrib meklēt citu skolotāju. Interesanti.... P.S. saprotu parastos mirstīgos, kurus uztrauc, ka ir kādas prioritātes, bet personīgi nezinu nevienu, kam skaustu, ka skolotāju bērnus paņem bērnudārzā....


Sveiki! Tika rakstiita shaada veestule, diemzheel nesekmiigi!


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_872.gif[/img]
Zvanīju lai uzzinātu par šo prioritāti uz vairākiem bērnu dārziem un visur man atteica. Tajā vietā man piedāvāja darbu b/d, jo ar savu pedagoģisko izglītību varu tur strādāt un tad nav arī nekādu problēmu bērnam tikt b/d. Tā kā jāiet strādāt b/d.

[b]Schatz[/b] tas, kas ir RD mājas lapā, nav spēkā jau gandrīz gadu. Tagad visu nosaka RD Saistošie noteikumiNr.79 Rīgā 2007.gada 19.jūnijā (prot. Nr.74, 4.§) Pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas


Saulainu dienu! http://b5.lilypie.com/50MBp2.png http://b3.lilypie.com/BzkTp2.png

Jocīgi, ka 2 dažādu b/d vadītājas ir savādāk informētas par šim skolotāju bērnu privilēģijām. Te nav kārtības.

Schatz
Palūgt jau var, tik rēķinies, ka vadītājai var nākties sniegt papildus paskaidrojumus neapmierināto bērnu vecākiem, kuru bērns tāpēc netiks bd rindas kārtībā. Un tad tavu var izmest no bd vai būs jādomā, ko darīt ar to bērnu, kura vecāki sūdzēsies par šādu lietu.

inese007
kārtības, protams, nav.

Es kļūdījos, sakot, ka reglaments nav spēkā - nav neviena raksta gala, kurā būtu teikts, ka tas beidz pastāvēt. BET - RD Saistošie noteikumi ir svarīgāks dokuments. Un no tā izriet, ka skolotāju bērniem prioritātes nav. Pat tajā gļukainajā elektroniskajā bāzē tam vairs nav vietas atzīmei. Tā ka, ja kāds tāds uzrodas, ir visas tiesības protestēt, īpaši ja tas paša bērnu atstāj aiz strīpas.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9849977