VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".
Diezgan padārgi vitamīni (pārtikas piedevas), ar plašu izvēli visām iespējamām vainām un arī vienkāršam mundrumam, ja nav nekādas vainas, BET VAI TIE IR EFEKTĪVI? Rakstīt anotācijās jau mēs gandrīz visi mākam... Ārsts arī šos vitamīnus rekomendēja meitiņai, jo viņa nepanes nekādas sintētiskas vielas, tad nu Vision tika ieteikts kā diezgan dabisks līdzeklis. Lūdzu padalieties pieredzē!

Nezinu, kā būs Tavai meitiņai, bet man no šīm pārtikas piedevām nebija nekādas jēgas... Nav tā, ka vienu burku iemēģināju un viss, izdzēru veselas 3..

Nu nezinu par to dabīgumu, bet vīram ģiemenes daktere visādi mēģināja iesmērēt, tirgoja tur pat - savā kabinetā, ja nepirka viņas vitamīnus, tad iekasēja dubultu pacienta iemaksu- vienīgi neatceros kā sauca dakteri, bet Pļavnieku poliklīnikā:rolleyes: Vienu reizi nopirka arī, bet nekāda efekta vispār nebija- tad jau labāk aptiekā pirkt vitamīnus- tur vismaz ir izietas sertifikācijas utt.

[i]bet Pļavnieku poliklīnikā[/i] Vuļa :D

Jā [b]ExBandita[/b] tiešām Vuļa :D atcerējos, ka tieši tā arī sauca

Nu bērniem to Vision vitamīnu izvēle pārlieku liela nav, bet pieaugušajiem - milzum daudz: aknām, stresam, matiem, enerģijai, utt., utt. Sev esmu nopirkusi "antistresu", kādu nedēļu lietoju un sāku gulēt kā lācis, un tagad nesaprotu, vai tas man placebo efekts uz nervu pamata, tiešām efektīvs antistresss vai vienkārši pavasara nogurums:gigi:

Mana māmiņa strādā ar tiem VISION uztura bagātinātājiem. Pati protams ar daudzas pamēģināju, bet nu neteikšu ka sajūsmā. Bet tie bērnu vitamīni - tos pati dzēru esot stāvoklī. Jo tur ir dzelzs, kurš ļoti ātri uzsūcas organismā uc labas lietiņas. Visas analīzes bij superr - varbūt tie vitamīni palīdzēja. Un zinu citas mammas, kas dod saviem bērniem - gadiem neslimo - ne gripas, ne vīrusi... [b]micība[/b] Man ciešai gulēšanai iedarbojas gaisa mitrinātājs !!! Labāks pa jebkurām zālēm !! :gigi: [b]Suslikins[/b] redzams efekts tik sākas no 3 !

[b]ExBandita[/b] [b]Aiza[/b] Ja si dakterite prot super profesionali apvardot savus pacentus.Vel nekaunigaka ir masina(bernam 40 gr.temp.,bet vinai bija slinkums par 5,ls atnakt bernam iespricet.Un pilnigas mulkibas,ka VISION arste kaut ko ,tieir tikai vitamini(pietam vel loti dargi).VISION vienas bundzinas cena ir50% letak,neka vina tirgo.Un vispar vina ir loti nekauniga. [s][Papildināts: 28:03:2008 17:31:39][/s] Vispar vina jau vairakkart ir bridinata par so tirgosanas,bet naudina tak laba(dubultigi tirgo).

+10 kg pusgada laikā lietojot pilnu kompleksu, jā, bet neslimoju arī vairs.

Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!:)

[b]hiza[/b] Drosi vien esi saslimusi nopietni no siem uztur.VISION.,Atkariba jau radusies.Amos tu esi vinas druska? [s][Papildināts: 01:04:2008 00:00:55][/s] Calienes,busim pratigas ,neizskiedisim veltigi naudu.nemaksasim 8latu vieta 16 latus,sezot kabineta ,un uzspiezot -pirt, pelna -8lati ,par 1bundzinu.......????Padomajiet .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655