VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".

Mums gan vision palīdzēja un palīdz!

Un ,ja kāds iedomājas,ka izdzerot 1 fl. notiks brīnums,tad tiešām tas nenotiks,labāk tad netērēt naudu.

laiza
Un pat 200fl. izdzerot nepalidz.Tie ir tikai vitamini.
Kad pieleks,ka tas nav zales,bet vitamini,vai tiesam to tik gruti saprast.

esthet

Tu gan tāda agresīva pagadījusies ;)

Es saviem bērniem dodu jau kādus 4 gadu tos VITAMĪNUS un slimo mazāk, bet nevaru teikt, ka neslimo vispār. Neviens jau šeit nesaka, ka tās ir zāles, bet tādi paši vitamīni, kā visi citi - un nesaprotu kāpēc Tu tā cepies??? Ja nav pieredzes, tad nesaki neko ;)

Infiniti
Pieredze ir lielaka ,ka tu vari iedomaties.{#} Pati ar to nodarbojos,tapec ari cepos,ka Dazi dakterisi iesmere saviem pacentiem,iestastot ka tie arste.tie ir tikai vitamini...

Es katraa zinaa neieteiktu, esmu arii meeginaajusi, nekaada labuma, ja veel nav kaitiigs.

pec kaada laika iegaadaajos veel kaut kaadu padaargu mistiku, kaa rezultaataa saakaas ruugta garsa mutee. Vienvaardsakot neiesaku neko taadu izmeeginaat.

Lilavati Prieks ka ir ari pratigi cilveki!

esthet

Tu vienreiz nomierināsies.... ja Tev šī tēma nepatīk, tad neraksti neko. Mazliet par pārspīlētu paliek, tā Tava negatīvā attieksme. Neticu, ka Tava pieredze ir lielāka par manējo ;) Es ar Visionu saskāros, kad lielākā daļa LV par to vispār neko nezināja, man šos vitamīnus veda no Maskavas, tad no Lietuvas un tikai pēc vairākiem gadiem viņus varēja iegādāties LV. Bet tad es biju bezizejas situācijā un mēģināju neto vien, lai tik izārstētos.

Es arī zinu vienu meitenīti, kura arī bija/ir ļoti smagi slima. Ar šo vitamīnu palīdzību viņa stiprina sev veselību, jau cik gadus.

Savam bērnam arī dodu, iesnas (tfu tfu tfu) šo ziem tā īsti nav parādijušās. Pati arī ēdu gan grūtniecības laikā, gan tagad barojot (bērnu vitamīnus).

A par Vuļu {#}, tiešām naglaja vecene, man arī burtiski iesmērēja savu laik. Labi, ka esmu atteikusies no viņas pakalpojumiem. Pie viņas varēja vēl pa tabletītēm pirkt, piemēram, 10 tabletītes {#}

Infiniti
Vai tu beidzot sadzirdesi ko es gribu teikt!To ka tie ir tikai VITAMINI!!!!!!!Nevis zales ka to pasniedz.{#}

Infiniti
Un par to bezizejas situaciju....Izlasi velreiz-(tiesi tas mani kaitina,ka tas kurs pardod zin so situaciju,),VAI TAS IR CILVECIGI IEDZIVOTIES UZ CITU CILVEKU NELAIMES?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655