VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".

KAPEC TAD JAUZSKRUVE DUBULTIGA CENA????

Atkariba jau radusies.Amos tu esi vinas druska?
esthet

tie +10kg bija tajā gadā, kad lietoju, vairs tacu nelietoju :D Tu domā, ka es baigi priecīga, ka man tāds svars tagad? Kāda vēl druška, es savu pieredzi stāstu, jo es tos vitamīnus lietoju, kad daudz slimoju un nebiju pilngadīga, principā mammas iniciatīvas dēļ.

neslimoju ar to slimību, aks bija, bet tagad ir vairākas citas diagnozes vietā, vnk ar tām it kā liela daļa iemācās sadzīvot tāpēc neuztveru par šausmām.

nesaku par vision neko labu šobrīd, bet toreiz, kad man bija ļoti, ļoti slikti, tad principā ar kārtīgu vision pārdozēšanu tiku līdz stāvoklim, kad arī dažas reizes diennaktī guļot gultā sapratu, kas ar mani notiek un pamodos no mūzīgā bezspēka, temperatūrām un visa cita, bet manas iekaisušās plaušas tas neizārstēja kā to solīja reklambukleti un izplatītāja.

Izplatītājas viens no pirmajiem pievilcīgajiem argumentiem , bija ka lietojot, var novājēt, negriboties aŗī tik daudz ēst, jo tie bagātina uzturu, bet es ēdu kā parasti līdz ar to tās uzturvielas saņēmu dubultā.

hiza
Nu ta izplatitaja gan ir nekauna,tadas mulkibas stastit.Redz ko dara nauda.Atraksti man uz e-pastu ,varbut kaut ko varesu lidzet .

esthet

Tu nu gan esi labā - sasmīdināji, mani {#} Noliec Visionu līdz ar zemi, bet citiem piedāvā - atrakstīt Tev uz ēpastu, sakarā ar palīdzēšanu {#}

Drīkst pajautāt - kā Tu vari palīdzēt? Kādu firmu vai kopienu Tu pārstāvi?

Infiniti
Nu kaut ko tadu izdomat var tikai cilveks ,kuram viena rieva piere.Tu ecimredzot nevienam tapat neko nepalidzi.Man zel tadu cilveku ,kuri palidz tikai par atlidzibu,bet tev jau to nesaprast.Vai tik tu pati netirgo?Tad jau varu saprast tevi,zel zaudet tadu varku .Sak; suni rej ,bet karavana iet talak.Bet varbut tevi ir pametusi,vai gatavojas pamest?Ko tu maldini tautu.?Velreiz rakstu-tie ir tikai vitamini,nevaig iestastit ka tie arste.

esthet

Ha-ha neuzminēji {#} Tev par lielu nožēlu vai vilšanos es ar Visiona izplatīšanu nenodarbojos un nekad neesmu nodarbojusies ;) Man pašreiz tuvākas austrumu gudrības un viss kas ap to saistīts, bet ne par to ir šī tēma.

Es vienkārši esmu atradusi, kas man der no Visiona,

kas man der no Amveij, no Weledas utt. Tāpēc jau nevajag uzskatīt,

ka es neko nesajēdzu.

Vienkārši paklausoties,

to cik Tu bravūrīgi un naidīgi izsakies tieši par Visionu,

tad nākas vien secināt,

ka tā viena rieva ir Tev pašai {#} jo kāpēc Vision Tavu prāt ir sūu, tādu reālu argumentu neminēji, tik to kā tie ir vitamīni,

ko neviens šeit arī netaisās noliegt un to ka viņiem ir dubulta cena. Starpcitu to pašu un netikai par dubultu cenu varam minēt it in visu ko pērkam ikdienā - piens, maize utt. Tā kā tas kas citam ir liela cena par vienu bundžiņu, citam nav nekas.

Gribētos tomēr no Tevīm dzirdēt reālāku pieredzi ;)

Peace!

Infiniti
Steidzigi pie psihologa.Ta vairs nav slimiba,ta jau ir diagnoze.

esthet

Varu paķert Tevi līdz {#}

Shake

mums dakteris ar ieteica 2 gadīgam bērnam šādus vitamīnus. Kur var dabūt? vai te ir izplatītājs kāds? varbūt var norādīt ,kuri tieši ir,lai avru internetā palasīties, kas der 2 gadīgam beŗnam? un kādas cenas?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655