VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".

No kāda vecuma bērnukiem vispār varētu sākt dot VISION vitamīnus?

Es sāku dot no kādiem 8 mēnešiem pustabletīti. Vecākais dēls 4 gadi, vienu veselu. Kad slimo tad dod 1 no rīta, vienu vakarā.

Savai metai dodu no 9 menessu vecuma, tikaam valaa no leikocitozes, sakritiiba, jeb ... nezinu, bet aciim redzot tomer bagaatinaatajs deva organismam truukstossaas vielas. Un veel - nesaka IZPLATIITAAAJI, bet konsultanti, jo izplatiit var tikai SLIMIIBAS :D tas taa humoram!

Lai izdodās:)

esthet
nu nu - atliek vien pasmaidit par tevis minetajam perlem un gudribam

1. kart - nezinu par konkreto dakteri, bet kompanijas noteikta cenu politika neparedz cenu - 2x lielaku ka pasizmaksa - ja, savs uzcenojums ir, tacu ne jau 50%. Ja tava pieredze butu tik liela, ka lielies, tad to jau nu tu noteikti zinatu.

2. kart - nezinu ka citiem, palidz, nepalidz - man pasai - loti palidz, tacu tas nav iemesls, lai noliktu citas kompanijas un agitetu visus lietot Vision - izvele ir katra pasa zina.

Alise_
it ka uz burcinas rakstits, ka vitamini dodami berniem no 4 gadu vecuma, bet zinu daudzas mammas, kas dod atrak. Man pasai meitukam 9 menesi - baroju ar savu pieninu vel un vitaminus (bernu) dzeru pati, lai mazajai tiek ar manu pieninu viss vajadzigais, kad beigsu barot ar kruti, tad pielauju, ka dosu tapat.

Hi! Dažas izplatītājas pārdod jau attaisītus iepakojumus....un nez kādā veidā zin par vīrieša potences spējām :) Laikam katru pārbauda savā gultā! :))

Vision tas ir mārketings uztura bagātinātāju tirgū. Ja tie būtu aptiekās, tie maksātu divreiz dārgāk. Ja ir nepieciešami vitamīni un uztura bagātinātāji dažādām vajadzībām, tad var meklēt informāciju te - http://www.zalesinfo.lv/modules/modules-category.php?next=32&type=1

Daudz interesantu rakstu var atrast.

Jaa par Vuļu tas gan,ka uzplijas. bet es ar nopirku savai meitai. Nu redzes kaa mums ies ziemaa. Kaa bus ar slimosanu. Varbut kada varetu ieteikt citu izplatitaju, kur varetu letak dabuut.

Mīlestība un nedaudz veiksmes- tas ir tas mazumiņš, kas nepieciešams, lai cilvēks būtu laimīgs... Gūstiet to un jums piederēs visums!

Manai mammai bija problēmas ar hemoglobīnu, bija ap 8, pēc apm. divu nedēļu vision lietošanas bija 12.Un citādi viņa nevarēja uzlabot to ciparu , jo bija ceļojumā arzemēs, kur ēda pārsvarā sausās zupiņas un citur draņķus, taupības nolūkos.

Viņa domā turpināt lietot un pasūtīt vēl kkādus citus.Domāju, ka neko sliktu jau viņi nodarīt nevar, jo tie ir tikai dabīgi vitamīni Bet par to labumu laikam katram pašam jāpārliecinās, ir vērts vai nav.

Vuļa,Vuļa....vot tas tik ir eksemplārs!!!Man pat iet pie viņas negribas,jo zinu ka citu zāļu un vitamīnu neeksistē kā tikai Vision.Un viņa iekasē dubultmaksu.Man pat par zīdaiņa ik mēneša obligāto apskati jāmaksā lats,kaut arī aiz durvīm rakstīts ka līdz 18 bezmaksas.Tad kur ir taisnība/Un tā nav pirmā reize,tas jau ir gadiem.To viņa latu prasa,to divus laikam pēc garīgā.Drīz būs jau miljonāre.Un visionus esam atdzērušies,bet jēga ne silts ne auksts,tik kaudzi naudas izsvieduši.Reiz nopirku pie viņas kaut kādu lielu bundžu pa 17 Ls,bet tur pat netāli Rimi reiz redzēju veselības avota stendā pa 12 Ls.Nu un vai slikti dzīvo?Ja jau gadā trīs reizes var braukt atpūsties uz ārzemēm pa mūsu uzkrāto naudu,tad viss ir čikiniekā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655