VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".

man nav ticības Visionam, jo izslavētie krēmi ir pilni ar parabēniem, bet konsultantes saka, ka dabīgi, paši labākie. komplekts maksā ap 150Ls, ārprāts..

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

man ar ir meitinai sie vitamini, bet nu slimo tik pat kaa bez siem

Mīlestība un nedaudz veiksmes- tas ir tas mazumiņš, kas nepieciešams, lai cilvēks būtu laimīgs... Gūstiet to un jums piederēs visums!

Nu gan Jūs te dodat vaļā...nu ja,cik cilvēku,tik viedokļu

Un mana meitiņa lieto šos vitamīnus jau no divu mēn,vecuma,jo redziet gudrākie ārsti tādā vecumā pie apaukstēšanās izraksta jau antibiotikas-nu bļāviens tā taču nevar,tik maziņš,un visu imūnsistēmiņu noārdīt!!!Piedāvāja viena radiniece Vision,un esam tagad stāvā sajūsmā!!Dzeram jau 4o gadu,un no slimībām ne smakas tpu-tpu-tpu.....

Papildināts 20.11.2008 13:42:50:

Labāk maksāju bargu naudu,kā daži labi te uzskata,nekā cūkojam veselību!!!! Uz šodienu lielākā laime ir,ja viss kārtībā ar veselību

milums

Pratin nac majas! Kad jums pieleks ,ka VISION ir uztura bagatinataji nevis ZALES!Nu kur jus tadas letticigas?????

Pievienojos pozitīvām atsauksmēm - bērnu vitamīni tiešām ir labi.

Neko neiesaku, tikai citēju...
skaa

es atvainojos, protams, bet vai tām meitenēm, kuras savu bērnu jau no mazotnes radina pie ripām tas šķiet tā normāli? bērniem radīsies tīri psiholoģiska atkarība un arī jums pašām tāda jau ir radusies. nav normāli nevienus uztura bagātinātājus, vitamīnus, jebkādas citas tabletes diendienā lietot. pre VISION vispār man ir ļoti skeptiska attieksme.. tas pats pret Herbalife.

Ziniet aurotājas, tās kurām nav pieredze ar šo produktu - stāvat ka nu mierā - ja nav ko teikt! Lietojat to, kas Jums piemērots, nevis izsakāt neuzticību, tam ko nesat lietojušas!

Manai mammai atklāja krūts audzēju 3 stadijā, hormonālo. Tajā pašā laikā mūsu radiniecei, to pašu audzēju 1 stadijā. Mammīte dzēra Vision ar saujām... un ir starp mums, bet radiniece jau ir gadu zem zemes. Esmu arī mammai teikusi, kāpēc lieto, tik daudz, varbūt labāk izskati savu ēdienkarti, dzīvesveidu - bet viņas argumenti ir tik spēcīgi, ka teišām piekrītu viņai. Un varu teikt tikai paldies Visionam, ka mana mamma vēl ir ar mums. Tikai cilvēks, kurš sajūt nāves elpu uz kakla ir spējīgs to saprast - tad ir vienalga - vai tas ir Visions, vai Koralis, vai Herbals. Jo diemžēl, mūsdienu medicīna, to vien dara, kā pumpē organismu ar ķīmijām un stariem, un hormoniem.... tādā gadijumā ir jāliek kaut kas pretī!!! Katram tas ir savs. Un manai mammai, pat mati neizkrita - kaut daudzas viņas bēdu māsas, jau sen staigāja ar lakatiņiem uz galvas. Lūk tā!!!

Lai Jums saulana nedēļas nogale :)

skaa

Infiniti
es atvainojos, bet vai tava mamma tiešām lietoja tikai un vienīgi šos uztura bagātinātājus jeb viņai tomēr bija arī papildus ārstēšana mediķa uzraudzībā? es ticu, ka šādi var stiprināt imūnsistēmu un neļaut tai pilnībā sabrukt zem ķīmijām, bet neticu, ka VISION bija tas vienīgais, ko mamma lietoja. un vai viņa 100% ir izārstējusies?

protams, vēlu veselību tavai mammai, jo man ģimenē arī ir vēžinieki, bet gribu tomēr reāli dzirdēt, nevis tikai Vision...

skaa

Mana mamma ir izārstējusies, pagaidām 100%. Es neteicu, ka viņa lietoja tikai šo, bet līdztekus visam, ko ārsti viņai nozīmēja, lietoja Vision un ļooti daudz. Jo mammai ir draudzene, kurai atklāja asinsvēzi gadus 10 atpakaļ, kad viņai bija knapi pāri 20. Viņa lietoja Vision Antiox bundžu dienā, kaut ārsti viņai prognozēja ilgākais gadu. Lieki teikt, ka viņa ir vēl starp mums un vēzis nav vairs uzliesmojis. Arī tad mēs ar mammu uz viņu skatījāmies, kā uz maliet ķertu, jo viņa tiešām cēlās un krita par Vision, bet mēs vēl nebijām saskārušās ar tik nopietnām veselības slimībām. Un tad V varēja nopirkt tikai Maskavā, par divas reizes lielāku naudu, kā tagad.

Man ir vēl daudz piemēru, ko minēt, bet katram jau savs. Un katram palīdz kaut kas savs - bebru tauki, zemes tauki, čuras, Herbals, Koralis vai Visions utt.

Bet man tiešām, nav skaidrs kāpēc daudzas šo pat nav lietojušas, bet viedoklis jau ir negatīvs!?!?!

Ja negribās lietot, bet lūdzu - ar varu mutē neviens neliek, bet aurot - kā tā var, tas ir sūds, tas ir.... man nav skaidrs kāpēc tā jādara.

martarei
skaaTiesam gudras Calienites.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655