VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".

Pievienojos pozitīvajiem komentāriem.

Pirms vairākiem gadiem saslimu ar pneimoniju, kuras ārstēšanā tika lietotas drausmīgas antibiotikas, tobrīd, pēc ārstu teiktā, stiprākās dabūjamās Latvijā. Lieki teikt, ka mikroflora tika sagrauta visā organismā, imūnsistēma nogalināta. No slimnīcas izrakstījos ar to pašu diagnozi, ar kuru iestājos + bronhīts.

Biju pilnīgā izmisumā, griezos pēc palīdzības pie ārstes, kura strādāja ar tuberkulozes slimniekiem. Apskatot manus līdzpaņemtos dokumentus, ārste teica, sorry, man nav ar ko tev palīdzēt, jo stiprāku zāļu nav.

Viņa ieteica mēģināt trieciendevās kādus no dabīgajiem vitamīniem, uztura bagātinātājiem. Satikos ar Vision vitamīniem, lietoju tiešām trieciendevas un PALĪDZĒJA!Pēc 2 mēnešiem biju atkopusies.

Noliedzēji vienmēr atradīsies. Lai viņiem laba veselība!

Infiniti
Tas pierāda tikai placebo efektu. Manai mammai arī pēc ķīmijas neizkrita mati, viņa nelietoja nekādus vision, korāļus vai vēl ko tml, tas vispār bija gandrīz 20 gadus atpakaļ un starp mums viņa ir tikai tapēc, ka zināja, ka izveseļosies. Tāds pats stāsts par asinsvēža slimnieku - jau bijām sameklējuši notāru, lai cilvēks testamentu uzraksta, ārsti teica, ka līdz notāra vizītei nemaz nenodzīvos, bet tad parunājās ar mācītāju, mainīja attieksmi un vēl joprojām ir starp mums. Domāju šādu stāstu ir daudz, vajag atrast kam ticēt, nu labi, lai tas ir vision, bet varbūt tomēr padomāt par to dabīgumu, nu cik dabīgi var būt vitamīni !!! Reģistrējot tos kā pārtikas piedevu, ražotāji/izplatītāji iet vieglāko ceļu, bet varbūt vajag aizdomāties kapēc?

anonimus
Piekrītu, ticēt noteikti vajag.

Iestājoties slimnīcā es arī ļoti ticēju, ka iznākšu no turienes vesela, bet...

Liekam mierā gan tos, kas tic tradicionālajam, gan tos, kas netradicionālajam. Katram taču ir dota izvēle un labi ka tā!

Šeit bija jautājumi par pieredzi šo vitamīnu lietošanā, uz ko arī tie, kas lietojuši, centās dalīties iespaidos.

Nesaprotu, kāpēc cilvēki spriež un izsaka kategoriskus viedokļus par to, ko paši nepazīst. Nu nevajag censties pārmācīt visu pasauli!

Starp citu, aptiekās nopērkamais vobenzīms, imunitātes stiprināšanai, izmaksā krietni dārgāk.

Es vēl joprojām Jūs apbrīnoju, veselīgā dzīvesveida piekritējas. Kā jūs varat rīt tās apšaubāmas kvalitātes pārtikas piedevas, ja jau esat tik zaļas? Vai tad vēl neesat sapratušas, ka tā ir parasta naudas izspiešana un reklāma?

Vitamīni ir pa pilnam, tikai drusku jāvelta tam laiks. Protams. tabletīti iemest mutē vieglāk, nekā izspiest glāzi sulas, sarīvēt burkānu, salasīt pļavā kumelītes vai saspiest ķiploku.

Agneska
Darbojies!

Vienmēr jau gadās kāds, kuram patīk izgudrot velosipēdu no jauna...

Lai tev laba veselība!

Njā, laikam jau tomēr suņi rej, bet kolonna iet tālāk!

Un tieši šajos komentāros,es redzu, ka tomēr nevis tie kas lieto, ir tie uzbāzīgākie un "pieklājīgākie", bet tieši tie, kam tas nepatīk. Vai tiešām tēma ir jāpārvērš par kašķi!?

Un tāds pats Placebo efekts ir arī homeopātija, tikai nez kāpēc par to šiet neviens neuzraucās Un man tiešām ir pie p... ka tas ir Placebo, bet manai mammai tas palīdzēja, atgūt ticību un dzīvotprieku. Es nesaprotu, kāpēc te daudzas visu laiku cenšas ielīst citu maciņos un aurot, tas ir dārgi, var izspiest sulas, nu bet lūdzu - spiežat, ko gribat.

Kā Teica Dr. Torsunovs, ja Jums palīdz tā vitamīnu dzeršana, tad dzeriet, jo galvenais ir, ka Jūs tam ticat!! Ja Jums pret vēzi palīdz burkānu sula - super, tik uz priekšu! Citiem palīdz Vision, citiem, vēl kaut kas.

Mainīja Infiniti, 24.11.2008 13:12:06

Nē, nu, ja jau jums palīdz.....

Tikai nevajag stāstīt, ka tās ripiņas ar tilpuma palielinātājiem un neskaidras izcelcmes piedevām ir labākas par dabīgiem produktiem.

Un nav tā tikai ticība. Dzerot ripiņas tiešām bez ticības nekādi.

Starpcitu. Es gan šos, gan arī citus līdzīgus produktus esmu mēģinājusi, kad biju jaunāka un tikpat dumja kā jūs.

Agneska

Eu, nu nomierināties nemākam, nekādi, ne? Un nevajag te sākt visus apsaukāt par dumjiem, oki!!! Un sākt zīlēt cik katrs jauns un vecs!!! Gudriniece atradusies. Spied savu burkānu sulu un miers, nenoliec citus, oki? Katram ir sava pieredze, vajag cienīt arī citu viedokļus un pieredzi!

Mainīja Infiniti, 24.11.2008 15:42:58
Mainīja Infiniti, 24.11.2008 15:45:06

Agneska
Vecumam nav nozīmes tad, ja lieto kādus no "dumjajiem" vitamīniem...

Pilnīgi droši, tad nav vēlēšanās izmainīt visu pasauli pēc sava ģīmja un līdzības.

Gudri cilvēki gados, ļauj jaunajiem mācīties no savām kļūdām...

Infiniti
Ar visiem vitamīniem nemākam sevi kontrolēt, ne?

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka nav efektīvi. Un nevaru vienaldzīgi attiekties pret to, ka šādi produkti tiek saukti par "dabīgiem". Tie, kas atbalsta šos produktus, parasti runā, kā no reklāmas lapelēm un neatzīst, ka slinkums vienkārši izspiest to pašu "burkānu sulu".

Tas tāpat kā ēst ķiploku kapsulas un dzērveņu tabletes, nevis svaigus ķiplokus un dzērvenes. Ēdot tādas tabletes, tiešām vajadzīga ticība, jo efekts, ja arī ir, tad 100x mazāks un nav zināms, kādiem slēptiem blakus efektiem no piedevām.

Gudri cilvēki gados, ļauj jaunajiem mācīties no savām kļūdām...

Ne jau tā, bet: "Muļķi mācās no savām, bet gudri no citu kļūdām".

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655