VISION vitamīni

micība

Slēdza Cāļa Spogulis: "šitā te nevarēs".

Agneska
Gudra calienite!

Sveiciens visām "GUDRĀM" CĀLENĪTĒM kuras NECIENA pārējo viedokļus un ja kādam ir pozitīva pieredze, tā uzreiz noliek un sauc par dumjām! Kauns. Un ja es arī kādreiz sapratīšu, ka esmu kļūdijusies vai vīlusies, tad tas būs manas pašas viedoklis - lūk tā. Es nespiežu Jums dzert Visionu, es vienkārši pastāstu savu pieredzi! Vai tiešām to ir tik grūti pieņemt un saprast?
Un nesauciet sevi par gudrām, oki?!?! Jo Jūs noteikti neesat spējīgas saprast, ka citam palīdz dzērveņu kapsulas un ķiploku kapsulas.
Un vispār, ja Jūs esot tik dabiskas, tad ko Jūs darat pie šī gadsimta brīnuma - datora, lietojat i-netu, mobilos, braucat ar auto - jo var tak dedzināt sveci un braukt ar zirgu.

skaa

personīgi es sevi nenosaucu par gudru vai gudrāku par tām, kuras VISION lieto, bet man nešķiet normāli, ka zīdainim jau ar mātes pienu sāk barot iekšā kaut ko, lai tik, nedo dievs, nesaslimst ar iesnām. tas taču ir sviests. iet tādās galējībās. vai organisms vispār spēj tālāk patstāvīgi funkcionēt, ja no malas tiek bērts iekšā. es saprotu, ka vitamīnus, uztura bagātinātājus var lietot profilaktiski, kursveidā, bet ne jau katru dienu kopš dzimšanas.

es pati esmu lietojusi kursveidā pēc ārstes norādījuma/ieteikuma slimības/atveseļošanās gadījumā krievu Art Laif. jā, ir labi, palīdz atveseļoties, stiprināt imūno sistēmu. arī ir dabīgi. man nav iemesla tam neticēt. bet, lai es tās tabletes rītu katru dienu? nē, paldies. un tur pat nav nozīmer, ko tu lieto, kādas firmas ražojumu. runa ir par principu kā tādu. un arī jūs, kas lieto VISION un stāv un krīt par to, nespējat mierīgi uztvert citu pieredzi un viedokli. tas uzreiz ir noliegums. kas par sviestu?

Ne nu nomierināties jau nekādi nevar, žēl :(

skaa

jā, nu tak pretēju viedokli izteikt ar nedrīkst.

Papildināts 25.11.2008 11:56:36:

Infiniti

starp citu, ja nepamanīji, tad tēmas autore lūdza dalīties pieredzē, tātad - pieredzē dalās arī tie, kuriem ir pretējs viedoklis, kā tev. kāpēc nerespektē to?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9879655