Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā ar kaulēšanos ar mākleri

Suņuks

Kāda šobrīd ir situācija NĪ tirgū? Esmu nolūkojusi 5 dzīvokļus. Pirkšu, protams, vienu no tiem. Visi +/- 2000 EUR vienā cenā, taču, tā kā jau labu laiku meklēju, tad zinu, ka šie dzīvokļi tirgū ir jau gandrīz gadu. Kādas ir iespējas nosist cenu, kā notiek kaulēšanās ar mākleri? Vot, šajā jomā esmu pilnīgi KAUTRĪGS radījums. Vai man jāsauc sava summma, ko būtu ar mieru maksāt? Cik reāli no sludinājuma cenas iespējams nokaulēt? Jeb labāk likt savu sludinājumu - gribu tādu un tādu dzīvokli, pirkšu par tādu un tādu cenu???


ir vairāki varianti: 1) var mēģināt kaulēties ar mākleri, bet viss galu galā ir atkarīgs no īpašnieka - vai, cik ātri un par kādu summu viņš grib tikt vaļā no īpašuma. Cik man ir sanācis ar to darboties, šajā stadijā mākleris parasti tiek izslēgts un saruna jau notiek starp esošo un potenciālo īpašnieku. Mākleris varētu būt arī neieinteresēts cenu laist lejā, jo viņa honorārs ir atkarīgs no pārdošanas cenas. 2) ja dzīvokļa īpašnieks ir saprātīgs un grib no tā īpašuma tikt vaļā (par to varētu liecināt būšana tirgū vairāk nekā gadu), tad sauc savu summu un skaties, kas notiek. 3) var mēģināt kontaktēties ar dzīvokļa īpašnieku pa tiešo, piemēram, atstājot lapiņu pastkastē - pirkšu jūsu dzīvokli par ... EUR. Ja interesēs atzvanīs, ja ne, tad caur mākleri. 4) varbūt kādu no dzīvokļiem tirgo pats īpašnieks - tad tas ir runāšanas jautājums. Es savu dzīvokli nopirku pa taisno no īpašnieka (daudz ērtāk nekā caur mākleri) un tagad arī dzīvokli pārdodam (necenšamies gan baigi) paši, jo mākleris grib 5% no pārdošanas summas, kas mūsu gadījumā ir diezgan pieklājīga.


The strong will never fall http://www.youtube.com/watch?v=Jt-NwAA3Wvo
[i]var mēģināt kontaktēties ar dzīvokļa īpašnieku pa tiešo, piemēram, atstājot lapiņu pastkastē - pirkšu jūsu dzīvokli par ... EUR. Ja interesēs atzvanīs, ja ne, tad caur mākleri. [/i] :gigi::gigi::gigi: :ok:

Trojēns
[i]var mēģināt kontaktēties ar dzīvokļa īpašnieku pa tiešo, piemēram, atstājot lapiņu pastkastē - pirkšu jūsu dzīvokli par ... EUR. Ja interesēs atzvanīs, ja ne, tad caur mākleri.[/i] :gigi::gigi::gigi: praksē zinu gadījumus, kad pircējam par tādu joku (mākleris jamu saveda ar pārdevēju un pircējs sagribēja būt gudrs, mēģināja tiešu kontaktu ar pārdevēju meklēt) pats pārdevējs cenu PALIELINĀJA:D [b]Suņuks[/b] Loģiski [i]labāk likt savu sludinājumu - gribu tādu un tādu dzīvokli, pirkšu par tādu un tādu cenu[/i]


Atceries-neviens nav tik melns,kā viņu mālē...

Selma
[b]Suņuks[/b] ar mākleri var kaulēties. Tad mākleris uzreiz zvana īpašuma īpašniekam un cenšas tam nokaulēt cenu. Ja īpašnieks ar mieru, tad var izdoties.

Paldies ;)

[b]Suņuks[/b], nezinu, vai nokaulēsi. Atkatīgs no dadziem faktoriem. Kad mēs ar vīru `pardevām dzīvokli, mums galvenais bija saņemt savu noteikto summu. A cik mākleris uzliek pa virsu, mums bija pofig. Ja viņš spēj pārdot par augstāku cenu un atrast mums pircēju - lai liek virsū, cik var izspiest no tā pircēja. Mums bija galvenais saņemt ne zemāk par savu nosaukto ciparu, tā ka - pircējs varēja kaulēties vienīgi ar mākleri, ne ar mums. Rezulātā bija tā, ka mākleris uzlika pa virsu `musu prasītajai cenai 8000 EUR un atrada mums ideālu pircēju un nopārdeva to dzīvokli reāli par 8000 EUR dārgāk, nekā mēs prasījām. Kāda kaulēšanās tur notika starp pircēju un mākleri, mums nav ne jausmas un arī neinteresēja.

[b]Suņuks[/b] Vari mēģināt runāt pa tiešo ar īpašnieku. Tā var dabūt ļoti labu atlaidi:) [i]praksē zinu gadījumus, kad pircējam par tādu joku (mākleris jamu saveda ar pārdevēju un pircējs sagribēja būt gudrs, mēģināja tiešu kontaktu ar pārdevēju meklēt) pats pārdevējs cenu PALIELINĀJA[/i] Nebaidies šitā šobrīd neviens domajošs cilvēks nedarīs, jo nekustamo īpašumu tirgū ir pamatīga krīze. Un nevis kaut kāda stabilizācija, bet krīze. Un jebkurā gadījumā paņem savu vērtētāju un nosakidro cik reāli dzīvoklis šobrīd maksā.

Piedāvāt savu summu vajag noteikti, jo pastāv iespēja , ka pārdevēja summā jau ir iekļauti tie tk, kas paredzēti nolaišanai. Bet tas, ka dzīvoklis ir tirgū jau gadu ar cenu, kas nekrītas var nozīmēt ne tikai to, ka īpašnieks noteikti grib kaut par zemāku tikt no tā vaļā, bet arī to, ka viņš pilnīgi neiesprindzis ir ar mieru pārdot tikai tad, ja gadās kāds, kas maksās to x summu.


[i]Mākleris varētu būt arī neieinteresēts cenu laist lejā, jo viņa honorārs ir atkarīgs no pārdošanas cenas. [/i] absolūtās muļķības - mākleris ir ieinteresēts pārdod un kaut ko saņemt, nevis gaidīt, kamēr kāds cits to izdara! Diez kāpēc māklers tiek uztverts, kā kaut kāds starpnieks, kas ielīdis kaut kur pa visu. Neziamirstiet, ka DZĪVOKĻA ĪPAŠNIEKS PATS GRIEŽAS PIE MĀKLERA AR PIEDĀVĀJUMU VEIKT DARĪJUMU: SAMAKSĀT TAM JA TIEK PĀRDOTS ĪPAŠUMS! [s][Papildināts: 28:03:2008 16:38:28][/s] UN - es neesmu māklers :p

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9885773