Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā ar kaulēšanos ar mākleri

Suņuks

Man jau arī šķiet, ka šobrīd būtu jāpriecājas par katru pircēju, kas izrāda interesi ;). Tad vēl tāds jautājums, vai kāds vispār atsaucas uz sludinājumiem PĒRK DZĪVOKLI!

[b]Diiiva[/b] [i]DZĪVOKĻA ĪPAŠNIEKS PATS GRIEŽAS PIE MĀKLERA AR PIEDĀVĀJUMU VEIKT DARĪJUMU: [/i] muljkjiibas.Kaadeelj tad maakleri zvanaas uz iipashnieka ieliktu sludinaajumu?:spy: Bija mums vienreiz gadiijums, ka maaklers no ss.lv panjeemis svesha cilveeka sludinaajumu un ielicis kaa savu. Pats iistais saimnieks pat i nenojauta ka veel bez vinja kaads tirgo vinja maaju :D

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...
[b]nikii[/b] [i]ka maaklers no ss.lv panjeemis svesha cilveeka sludinaajumu un ielicis kaa savu.[/i] Nu tos es vispār nesaucu par mākleriem !!! Šādi kadri nāk no mazajiem kaktu kantoriem un tā nerīkojās neviens profesionāls māklers. Un ja kāds dzīvokļa saimnieks (arī pircējs) sadarbojas ar šādiem neprofesionāļiem -pats vainīgs :) Nevienā pazīstamā un zolīdā nekustamo īpašumu kompānijā tā nerīkojās!

[b]Suņuks[/b] es atsauktos, jo mēs vienu mēģinām pārdot - mēneša laikā viens zvans ir bijis :D

The strong will never fall http://www.youtube.com/watch?v=Jt-NwAA3Wvo

[b]Subiaco[/b] Principā, SS.lv, reklama.lv un Draugos sludinājumu esmu likusi, ka [b] vēlos pirkt [/b] - ir bijis viens piedāvājums, kas neatbilda manām prasībām. Tikko ieliku arī Cālī. Tos, ko esmu braukusi skatīties, pati nolūkoju no sludekļiem, kur pārdod.

[b]Diiiva[/b] UI,UI - tikai nevajag pat Ober Haus tieshi shita strada, ari Latio. Nedomaju,ka tie ir kaktu kantori,nerunajot par mazakam firmam,jo stradaju Nī joma jau 4 gadu,tadel zinu realus maklerus no shim firmam,kas tieshi taa arii dara.Principa visiem viens darbibad stils gan mazajiem,gan lielajiem kantoriem, jo darbinieki "staiga" no viena kantora uz otru, parnemot darbibas stilu un principus.Ja ari lielais kantoris sedes tikai uz tiem klientiem,kas pashi piezvana... nebutu rezultatu. Tas pardevejs kas zvana vienai firmai -piezvana vel 10 citam firmam un beigas tas viss paradas ss.lv kopa ar pasha pardeveja sludinajumu. Protams, vairak pashi ipashnieki zvana lielajiem "kantoriem",tadel datu baze lielaka,bet tas nenozime,ka vini pashi nemekle pardevejus inetaa. Ievieto sludinajumu realu/nerealu gaida,kad zvana potencialais klients un tad ved uz zinamiem un vel nezinamiem dzivokljiem (meklejot pec klienta velmem sava datu baze UN ineta t.sk. SS.LV) - pirms tam vienojas/nevienojas ar pardeveju. Jo galvenais princips -atrast klientam piemerotu dzivokli un PARDOT,ja nav pashu datu baze,mekle citur ari ss.lv,zvana kolegiem no savas firmas un ne no savas, tadel visi strada lidzigi. ;) Bet par kauleshanos - iesaku runaat ar makleri, ja firmaa labi makleri, tad vini pratis kauleties ar saimnieku,zin e-ntos knifus ka nosist cenu,beigas pircejs bus apmierinats ar nokauleto ciparu + paris simts latus ietaupis uz ligumiem,jo normala NI firmaa sagatavos pirkuma ligumu,nostiprinajuma lig. bez notara klatbutnes + iedos bezmaksas vertejumu, aiznest vajadzes tikai nostiprinajuma līg. notaram.;)

[b]parle[/b] :) Kādreiz strādāju vienā no šīm firmām - nu - es nu gan tā nedarīju :p nu lai tas uz katra paša sirdsapziņas :) daļēji nepiekrītu tevis rakstītajam -bet ne jau par to šī tēma .....

[b]parle[/b] [i]nostiprinajuma līg. notaram[/i] ir nostiprinājuma lūgums nevis līgums ;) Kad mēs rudenī pārdevām dzīvokli, mākleri spietoja ap mums kā s..u mušas, internetā vienā lapā bija 3 mūsu dzīvokļa sludinājumi, katrs par savu cenu, ko mākleri bija ielikuši nesaskaņojot ar mums. Ne ar vienu mākleri nekādus līgumus neslēdzām un dzīvokli pārdevām nevis māklera atvestajam pircējam, bet tam, kas atsaucās pa tiešo uz mūsu likto sludinājumu. Pārdevām ātri, bet, ja dzīvoklis nepārdotos ilgāk par mēnesi, cenas samazinājumam piekristu. [b]Trojēns[/b] droši vien ir mākleris, ja jau biedē ar nereālu iespēju, ka īpašnieks palielinātu cenu. :gigi:

[img]http://fool.exler.ru/sm/str.gif[/img]
[i]Neziamirstiet, ka DZĪVOKĻA ĪPAŠNIEKS PATS GRIEŽAS PIE MĀKLERA AR PIEDĀVĀJUMU VEIKT DARĪJUMU: SAMAKSĀT TAM JA TIEK PĀRDOTS ĪPAŠUMS![/i] Šitas ir karsti strebts - pati esmu nedaudz darbojusies šajā jomā un lielākā daļa firmu piedāvājumu ir sameklēti sludinājumos uzplijoties īpašniekiem, aiz kam ar lielai daļai ir tikai mutiska vienošanās un pat līguma nav. Tādu, kas paši lūdz mākleru palīdzību, nav daudz un pārsvarā tik dārgo un ekskluzīvo īpašumu gadījumos. [s][Papildināts: 30:03:2008 22:59:27][/s] [b]Diiiva[/b] [i]UN - es neesmu māklers [/i] un [i]Kādreiz strādāju vienā no šīm firmām - nu - es nu gan tā nedarīju [/i] :confused::spy:

[s]Mums ir tik daudz, cik mums nepietiek... http://www.youtube.com/watch?v=tdDJ6wp-MSQ&NR=1[/s]

Lai mani jau iepriekš atvaino visi LABIE mākleri, bet šī suga ir nenormāla, ieprogrammēta un galvā traumēta. Man birst pilna pasta kaste ar piedāvājumiem, kas liecina, ka NEVIENS no sūtītājiem manu sludinājumu nav lasījis un TIKAI bliež savu. :mad:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9885773