Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Parastie (ne pakešu) koka logi

lutekle

Kāda ir pieredze ar koka logu ražotājiem - normālo koka logu nevis paketnieku?

Mainīja Vinja, 31.07.2008 03:32:04


Mums viens vecis taisija, Nils no Ikšķiles. Zinu strādā arī Rīgā. Ir protams viens otrs `kasjaks`, bet visā visumā labi, pagaidām nevērpjas (tfu-tfu-tfu), cena bij ari laba, pieņemama koka logiem - 3 istab. dzīvoklis divas balkona durvis 1500 Ls..

Tālr 29266117

Vinja

Te no arhīva iekopēju:

  • rutil: Zinu vienu privātu galdniecības meistaru Jelgavā. Pasūtījām pirms gada (2006.) masīvkoka durvis - nu ļoti labi nostrādātas bija un lētāk kā citur. Ja nu kādam noder, norakstu no vizītkartes: "Galdnieks - sava amata meistars" Marjans Logins mob. tālr.: 26301587 Viņš ir Jelgavā, Mežciemā.
    Viņš taisa arī paketlogus, starp citu, vismaz pirms kāda gada toč taisīja.
  • Dargo: Mums arī parastos (ne pakešu) koka logus taisīja Jelgavā, Mežciemā Diemžēl vārdu neatceros. Varbūt tas pats. Uztaisīja labi, tikai termiņi kavējās. Mums ir parastie koka dubultie. Trūkums salīdzinoši ar paketniešiem ir tikai tāds, ka jākrāso un ka nav vēdināšanas režīms (es domāju to, kad augša nedaudz atgāzta). Kad viena mājā, tad neomulīgi gulēt pie atvērta loga.
  • Laacuks: zinu vienu taadu, kas taadus (koka groplogus) izgatavo-vari paintereseeties pa tel.29274291- Vilnis, tikai tas atrodas Tukuma rajonaa. Privaatais galdnieks, izgatavo arii pakesu koka logus, durvis utt.


There are three sides of an argument - your side, my side and the right side.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9895011