Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā cīnīties ar kaimiņiem alkoholiķiem?

Minkucīte

Nevarēju izdomāt pie kuras tēmas likt. Bet laikam jau tas viss ir saistīts ar mājokli. Bēda mums ir mūsu kaimiņi - alkoholiķi, pusbomži...Sāk jau dzīt izmisumā...regulārie dzerstiņi, pilnas trepes ar guļošiem ciemiņiem, n-tās reizes esam saukuši policiju - tā atbrauc, pamodina guļošos izvada uz ielas un aizbrauc. Pēc mirkļa sākas viss no gala...Atslēga kāpņu telpas durvīm tiek izlausta jau nākamjā dienā. Vai ir mūsu valsts likumdošanā ir paredzēta kāda legāla cīņa ar tādiem fruktiem? Bet tā pie jautrībām - peintbola šautene palīdzētu šai cīņa?:D


hmzis
divstobrene. ja šo daudz, tad iprīts. [s][Papildināts: 29:03:2008 10:34:13][/s] vēl var uzsaukt šiem Preiļu rūgto.


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]hmzis[/b] :D

A,.nekā![i]Bēda mums ir mūsu kaimiņi - alkoholiķi, pusbomži..[mums tieši tas pats. Risinājums - pardevām dzīvokli , nopirkām māju un jau gadu dzīvojam kā paradīzē :ok:


zinu gad;ijumu kad kaimiņi alkānu prombūtnes brīdī aizskrūv;e ;siem dz;ivokļa durvis. Un tā tad dzīvoklis veselu mēnesi bija tukšs un kluss. Pēc tam var mēģināt atkārtot. :ok:

[b]kaspars712[/b] [i] kaimiņi alkānu prombūtnes brīdī aizskrūv;e ;siem dz;ivokļa durvis[/i]:no::no::no: bīstama spēle... viņi kaimiņu prombūtnes laika var apzagt dzīvokli, utt... šitie varianti neko labu nedos... [b]Minkucīte[/b] viens no variantiem - pārdot dzīvokli...; 2. - varetu būt - apdrošināt dzīvokli (ja nu alko reibumā kaimiņi aizdezina savu bagātību, līdz ar to arī tavs būs pagalam) un gaidīt... Gaidīt pārmaiņas...


Dzīvē ir tā kā ir, būs tā kā lemsi!
[b]Adatiņa[/b] [i]bīstama spēle... viņi kaimiņu prombūtnes laika var apzagt dzīvokli[/i] neviens taču neliek Tev iet iekšā tajā dzīvoklī. pat durvis nav jāver vaļā. tādas pašās aizvērtas arī īpaši nereklamējoties aizskrūvē. 4 minūtes laika. un pusbomžīgie alkāni neies uz policiju taisnību meklēt. Tici man. neatradīsi labāku risinājumu. ir jau vēl metodes, bet garas un darbietilpīgas. :ok:

[b]kaspars712[/b] tev vēl neviens ar akmeni logu nav izsitis ...:gigi:


Dzīvē ir tā kā ir, būs tā kā lemsi!
[b]Minkucīte[/b], viņi visus maksājumus maksā? nav parādnieki? Varbūt tad no dzīvokļa var izlikt laukā?


[b]Adatiņa[/b] Nevienam taču nav jāzina kurs aizskrūvēja. Skrūvē tik ciet. Bet labak pasauc vīru lai viņš ar tadam kārtīgam sprīdi garam skrūvēm...pie stenderes. [b]Lacens[/b] Par sitadam izdarībam var gan izlikt no dzīvokļa arī tad ja nav parādnieki. Tikai tas garš un piņķerīgs process.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9896631