Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai var pārdot zemi?

martusha

Sveiki,tieši pirms gada martā nopirkām zemi mājas celtniecībai.Plāni mainījušies,gribam pārdot.Esmu dzirdējusi,ka varot pēc 3gadiem pārdot vai arī jāmaksā liels nodoklis Zemesgrāmatā.Kā tur īsti ir,varbūt kāds sakāries?Paldies.:confused:

m.i.

[b]martusha[/b] Ja zeme iegādāta pirms 2007.gada jūnija, tad jaunie noteikumi uz jums neattiecas. Bet - plānot varat visu ko, tikai tirgus tagad apstājies un pircēju tāpat īsti nav. It īpaši zemei, kurai pamazām krīt cenas, jo bankās ļoti neizdevīgi kredīta piedāvājumi, privātmāju būvniecība arī apstājusies un pieprasījums krities.

Visi cilvēki kā brāļi. Kā Kains ar Ābelu.
Qued
Nav nekāds tirgus (un būvniecība) apstājies, viss vienk notiek mazliet lēnāk un apdomīgāk.

(c) Qued
[i]tikai tirgus tagad apstājies un pircēju tāpat īsti nav.[/i] nav tiesa!!! Tieši zeme ir vairāk pieprasīta, nekā visi jauno projektu dzīvokļi, kam saskrūvētas cenas!

[b]Qued[/b] [b]Lacens[/b] Jā, tikai nevienam no maniem paziņām zemi nepērk, lai gan cenas nolaistas zem vidējās. Un pagaidām arī nepirks. Pat interesentu nav, jo bankas nedod kredītus.

man ar zemi nepērk, pat neviens nezvana pēc reklāmas!!!

Qued
[b]Krūmu suns dingo[/b] Nu tad sūdīga zeme. Es negribu pārdot, bet pie manis stāv rindā un gaida, kad pārdošu.

(c) Qued

Qued
Zeme parastā. Drīzāk tavs gabals ir kāds lukss, ka rindā stāv. Paskatoties sludinājumus, arī var redzēt, ka daudzviet cenas slīd lejup. Un slīdēs vēl, ja bankas turpinās nedot kredītus.

Manai zemei Koknesē ar interesentu ka biezs, bet nevar naudiņu sagrabināt. Bankas nedod, pašiem jākrāj. Bet tas jau pārejoši. Tas cenu kritums laikam tikai pierīgā.

Krūmu suns dingo
Paklau. Bet kur ir rakstīts ka neattiecas jaunie noteikumi uz šito. Jaunaja likuma par iedzīvotaju ienakuma nodokli to neatradu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9911185