Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai var pārdot zemi?

martusha

kaspars712
Neesmu meklējusi, nepateikšu konkrētu vietu. Bet to, ka jaunais nodoklis attiecas uz visiem pēc jūnija pircējiem, zinu 100%.

Katrā ziņā būvniecības žurnālos eksperti prognozē cenu krišanos zemei un privātmājām (to celtniecības izmaksām) tuvākos 2-3 gadus, jo nebūs pieprasījuma vai tas būs ļoti niecīgs. Es, sekojot līdzi sludinājumiem un dažreiz pārdevējiem pazvanot intereses pēc, tam piekrītu. Jau pirmajā sarunā tiek minēts, ka par cenu iespējams vienoties, ka viss ir runājams.

Visi cilvēki kā brāļi. Kā Kains ar Ābelu.

Es aju ar'i to zinu, bet ja vajadz'etu pamatot, tad nezinu kur mekl'et. Mo'z tikai baumas palaida tie varturi kad l'ema par 'sito, lai tauta p'ar'ak nebuntojas{#}

kaspars712
Tad vari konkrētāk pajautāt Likumu sadaļā, varbūt pat paskatīties vecās tēmas, vajadzētu vēl būt pēdējās lapās. Tur bija minēts tas likums, bet es nepievērsu uzmanību, no kurienes tas ņemts. Varbūt MK noteikumi.

Zemi joprojām uzpērk Krievijas kompānijas. Bet! labu, derīgu, tuvu Rīgai, ar labiem piebraucamiem ceļiem, gāzi, infrasturktūru, utt. Cenas gan ir kritušās, bet ļoti nedaudz. Nekāda būvniecība nav apstājusies.

Un par konkrēto jautājaumu - pajautājiet notāram, kas kārto ZG.

Волчина

D&G
Nestāsti, privātmāju būvniecība ir ja ne apstājusies, tad krietni sabremzējusies. Tagad būvniecības izmaksas ar oficiālajiem ienākumiem var pavilkt retais, Latvijā ir nieka 5% iedzīvotāju ar tādu naudu, no kuriem lielākā daļa sen sev visu sabūvējuši. Tie, kam nauda būtu, bet kredītu nevar dabūt, neko arī nebūvē. Paliek tā daļa cilvēku, kuriem ir nauda būvniecībai uzkrājumos, un šādi cilvēki Latvijā ar lupu meklējami. Tas par privātmāju būvniecību.

Speciālists

risinājums - pārodšanas cenu norādi tādu pašu, kāda norādīta pirkšanas cena. un nekas nekur nav jāmaksā.

Speciālists
Bet tagad tas vairs nav pircējam izdevīgi, tāpēc ...

Speciālists

Klau, tu tomēr esi zelta galva!

Vēl baltāka un pūkaināka:)

Speciālists

Vienīgais BET ir ja tā pirkšanas cena pēc patreizējām cenām nepaslīd zem jaunās kadastrālās vērtības....

kaspars712

Es domāju, ka pircējam vienmēr ir izdevīgi , ja norādītā pirkuma summa ir samazināta. Drīzāk neizdevīgi ir pārdevējam, jo samazinātā summa nav izdevīga lai legalizētu ienākumus...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9911185