Kuras ir gatavas runāt kameras priekšā? II daļa

Saulstariņa mamma

Slēdza Saulstariņa mamma: "bērnudārzi - būšanas un nebūšanas".

turpinām te, vecajai tēmai limits.

Meitenes!

Ja kāda ir gatava savu sāpi risināt arī MSL (kaut anonīmi) un palīdzēt ar faktiem (sava gadījuma izklāstu ar pierādījumiem), lūdzu topiet sasniedzamas ar @.


Saulainu dienu!
http://b5.lilypie.com/50MBp2.png
http://b3.lilypie.com/BzkTp2.png

Neatlaidīgā gribētu, lai neizplūstam, ka viss ir slikti, bet konkrēti vajag
1.Mammas, kuras līdz ar 2007.gada 23.aprīļa rīkojumu, viņām nezinot tika "iesviestas" rindas galā, neskatoties uz MM aicinājumu pārreģistrēt bērniem mainīt b/d uzsākšanas gadu, lai saņemtu pabalstus.
2.Mammas/tēvi, kurus sāpīgi skar jaunais rīkojums par 1,5 grupu neuzņemšanu 2008/9 gadā
3.Mammas/tēvi, kuru rindu taisās anulēt tikai tāpēc, ka kāda amatpersona ir pārkāpusi normatīvos aktus
4.Mammas/tēvi, kuriem sola, ka rinda pienāks, bet reāli jau sen saprotams, ka nepienāks nekad
5.MAmmas/tēvus, kuri var izteikties par shēmām, kā tiek rindā ielikti blatņiki (piemēram bērna reģistrācija pirms dzimšanas, kā bija minēts), par to, ka reģistrā var jebkurš PII vadītājs izdarīt izmaiņas tādā veidā, ka šo izmaiņu veikšana nereģistrējas sistēmā, bet pilnībā izmaina rindas skaitli utt.


Saulainu dienu!
http://b5.lilypie.com/50MBp2.png
http://b3.lilypie.com/BzkTp2.png

Sākumu lūdzu skatīt šeit:

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=9756175#page-1

Joprojām gaidu @ tām mammām, kas izteica vēlmi stāstīt savas savādās situācijas TV un presei!

Lietas joprojām virzās uz pozitīvo pusi!


Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

es varbūt ierakstīšu mazu atskaiti, lai cilvēki zina kas un kā notiek.

mums bija maza tikšanās, kurā izrunājām svarīgākās lietas. rezultātā tapa patuvena darbības shēma.

ir arī uzrakstīta vēstule Rīgas domei un Tieslietu ministrijai par to 2007.gada aprīļa rīkojumu, lai izvērtētu tā tiesiskumu. es nezinu, varbūt ir vērts to te iekopēt, lai cilvēki redz.

vēl es pa šīm dienām uztaisīšu vēstuli Baibai Brigmanei - varbūt viņa ir ieinteresēta, ja šādus rakstus publicē.

Neatlaidīgā strādā arī pie PR, komunicē ar žurnālistiem. Saulstariņa mamma turpina apkopot visādus materiālus un sniegt konsultācijas. es piestrādāšu pie kopējā koncepta. meklējam arī lobijus. sīkumos te nerakstīšu.

kā redzat, kaut kas jau notiek. jūsu priekšlikumus un citus pienesumus mēģināsim iepīt visur kur. bet, protams, viss notiktu daudz ātrāk ar papildspēkiem. tā kā ļoti laipni ir gaidītas tās, kas te pieteicās kaut kādus darbiņus padarīt!


bumbero
apkopojums ļoti labs, paldies. tagad derētu saprast, kādi ir tie darbiņi, ko pieslēdzoties var palīdzēt. dodiet ziņu, droši!

p.s. Juglas jaunā dārziņa sakarā arī informācija ir interesanta - kā Pans Kleksis saka "es redzēju sapnī, ka.... " iespējams vietas jaunajā dārziņā pie Juglas vidusskolas tiks piedāvātas tiem', kas jau šobrīd ir Vangažu ielas dārziņā!!!!, tādejādi atbrīvosies vietas vecajā Vangažu ielas dārziņā.

Sapņi ir tikai sapņi un iespējams murgaini, bet pārbaudīt šādu versiju derētu.... Moš uz pārreģistrāciju dieties kopā ar kādu mediju pārstāvi?.. tur tad aŗi uzdot visus tos jautājumus?

Neatlaidīgā
man ir ko teikt par rindas anulēšanu un par to kā no piemēram 10 nr var tikt līdz 22 un b/d netikt {#} , mans meils ir susukss@inbox.lv

zvanīja Izgl Min pārstāve un teica, ka rakstot man atbildi uz vēstuli, bet uz dažiem jaut neesot ko atbildēt {#}. Un kā es varot pierādīt, ka reģistrācija tai anulētajā rindā esot bijusi uz baltas A4 lapas, viņi to nevarot, jo mans bērns esot bijis pieregistrēts, tātad tā diez vai bijusi balta lapa {#} , teicu, ka vai man nākamreiz viss process jāfilmē? Man atbildēja, nē jāstāv blakus tikmēr, kamēr izdara reģistrāciju kādā žurnālā {#}

Saulstariņa mamma
nesanāk nosūtīt Tev mailu :(

This is the mail system at host bos-mail-outfilter2.bos.lycos.com.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients.

The mail system

<
saulite_xxl@inbox.lv>: host a.mx.inbox.lv[89.111.3.72] said: 554 5.7.1
<
saulite_xxl@inbox.lv>: Recipient address rejected: Inactive user (in reply
to RCPT TO commandh


Nu tad tā. Ziņas no Neatlaidīgās.

AR STEIGU VISI, KAM IR IZMAIŅAS UZ SLIKTO PUSI 23. APRĪĻA RĪKOJUMA DĒĻ - Mammas, kuras līdz ar 2007.gada 23.aprīļa rīkojumu, viņām nezinot tika "iesviestas" rindas galā, neskatoties uz MM aicinājumu pārreģistrēt bērniem mainīt b/d uzsākšanas gadu, lai saņemtu pabalstus.

ZVANA Vitai Dreijerei, Dienas žurnālistei. Viņa jau gatavo rakstu, bet vajadzīgi reāli personāži, kas varēs palikt anonīmi, ja vēlēsies.{#}No manas puses, savukārt, vajadzētu apkopot kaut kādus datus par situāciju. cik bērniem nepietiek vietas, cik ir pieteikušies no 3 gadiem, cik no 1,5. principā der jebkādi cipari. varbūt ir kāda, kurai šādas lietas patīk un interesē, ir saglabāti kādi raksti vai kā. es esmu jauniņā šajā tēmā, baigi jāmeklē:)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9927818