Kuras ir gatavas runāt kameras priekšā? II daļa

Saulstariņa mamma

Slēdza Saulstariņa mamma: "bērnudārzi - būšanas un nebūšanas".


{#} Meitenes!

No rīta pirmais darbs - lūdzu rakstiet Vitai Dreijerei, Dienas žurnālistei. {#}

Citādi IJSD turpinās drukāt šādus un līdzīgus rīkojumus bez gala un jēgas.{#}Saulstariņa mamma

Solījos, ka uzrakstīšu, kā gāja pārreģistrējoties. B/d vadītāja ļoti labi atcerējās manu vīru :) Un scenārijs 2007, gadā bija tāds: b/v secināja, ka 2007. gadā mēs vēl b/d netiekam - saka, ka tad jāraksta iesniegums, lai saņemtu pabalstu - ko viens diktēja otrs rakstīja. no vecāku puses - pilnīgi normāla rīcība protams 4, maijā vēl nezinot par tādu 23.aprīļa lēmumu.

Uz jautājumu b/v: vai jūs tiešām domājiet, ka būtu parakstījuši iesniegumu , ja zinātu, ka pārceļamies rindā - b/v tikai nominstinājās. Tāpat, kāpēc nebrīdināja par tādu izvēli, lēmumu, rezultātu - tas pats. Izveidojās iespaids, ka b/v pati par tādu lēmumu neko nav zinājusi (vai vismaz par tādās sekām).

Rezumē -protams jāgaida maijs, kas redzēs, kāda izveidojusies rinda un vai nenotiek brīnums un netiekam b/d pēc reģ. gada (kāds naivums)

es uzrakstīju {#}

moona
25. apr. viņām visām bija instruktāža par rīkojumu. Tā kā vadītāja LIELISKI ZINĀJA, ko dara.

susuks
Ko uzrakstīji?{#}
Saulstariņa mamma
par situāciju kas bija 85vsk un anulēšanu

Mazliet manas pārdomas par situāciju; varbūt noder kādā intervijā.

Vai tiešām valstij nav izdevīgāk maksāt normālas algas b/d audzinātājām, lai ir cilvēki, kas strādā. Tādējādi nebūtu ne jāmaksā kaut kādi 50 Ls pabalsi, ne arī būtu šādas kaušanās par rindu.

Interesanti būtu noskaidrot: 1) kāda summa nepieciešama, lai nodrošinātu dārziņus ar vajadzīgo audzinātāju skaitu (protams, palielinot viņām algu); 2) kādu summu RD tērē uz 50 Ls pabalstiem. Un tad šos ciparus salīdzināt. Man liekas, ka pirmajam ciparam jāsanāk mazākam. Nu sliktākajā gadījumā, ja cipari nosedzas, tad taču izdevīgāk būtu gan pacelt algas, gan likvidēt rindas.

es te, kamēr sacerēju savu "sirdssāpi" Vitai Dreijerei, iedomājos, vai Tiesībsargam arī kāds ir lūdzis palīdzību? vai vajadzētu? vai tas ir viņa kompetencē?


http://b2.lilypie.com/8c2sp3.png

es nesaprotu galvenao - kaapeec shitajaa it laikmetaa taada milzu galva kaa riigas dome nespeej izveidot vienotu rindu..lai nau jaaizgudro visaadas a, b un c rindas un nau jaapieraxta beerni visos iespeejamos riigas daarzinjos, no kaa tikai bezgaliigs juceklis..


http://bpp.draugiem.lv

Re: http://mod.la.lv/main1.php?dat=2008-04-05&id=3434584&type=la

Šogad vairāki desmiti Rīgas vecāku uzzināja, ka garajā rindā gaidījuši velti, jo 27 Rīgas bērnudārzos līdz ar Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta rīkojumu nu bērnus uzņems nevis no pusotra gada vecuma, bet gan tikai no trim gadiem. Kā stāsta departamenta nodaļas vadītāja Indra Vilde, iniciatīva par šādu rīcību nākusi no pašiem mazo bērnudārzu vadītājiem, kuri uzsvēruši, ka, uzņemot dažāda vecuma bērnus, ir spiesti veidot jaukta vecuma grupiņas, kas sarežģī bērnu izglītošanu, jo vieniem vajag mācīt iet uz poda, citiem – lasīt. Indra Vilde stāstīja, ka vecāki šajā gadījumā nebija cietēji, jo bija pierakstījušies rindā arī uz citiem dārziņiem. Palikšana "aiz borta" draudējusi tikai četriem vecākiem, tomēr viņu bērniem izņēmuma kārtā tika nodrošināta vieta iecerētajā bērnudārzā.


Меня называли орленком в отряде,
Враги называют орлом.
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9927818