Kuras ir gatavas runāt kameras priekšā? II daļa

Saulstariņa mamma

Slēdza Saulstariņa mamma: "bērnudārzi - būšanas un nebūšanas".

Līdz ar to man šobrīd pret RD pretenziju nav.

Меня называли орленком в отряде,
Враги называют орлом.

Riku Raka
Tad tu domā, ka esi viena no tām 4, vai arī tev skaidri melns uz balta uzrakstīja, ka tavu bērnu ņems?

Es DOMĀJU :-)))

nu ja es nebūšu starp tiem 4, tad neviens nebūs.

Враги называют орлом.

Riku Raka
Es saskaitīju tikai 2 b/d no tiem četriem. Man sanāca vairāk kā 9 gab. 2006. gada bērnu, kas ir ar brāļu/māsu prioritāti un reģistrēti tikai vienā b/d, t.i., atbilsts pazīmēm, kas minētas kā uzņemamiem.

Ko nu?{#}

Palikšana "aiz borta" draudējusi tikai četriem vecākiem, tomēr viņu bērniem izņēmuma kārtā tika nodrošināta vieta iecerētajā bērnudārzā. {#}
Tātad, spriežot pēc teksta, vieta JAU IR PIEŠĶIRTA.{#}

Redzēsim. Man pagaidām ir telefonisks Naglas un mutisks BD vadītājas apstiprinājums. RD atšuvās no manis ar tekstu, ka oficiālā informēšana notiks atbilstoši kādam tur reglamentam ierakstītā vēstulē no 1.maija līdz 30.jūnijam.

Es zinu 1 no tiem 9 (mūsējā bd), kuri paši nolēma šogad vēl nelaist.

Враги называют орлом.

Riku Raka
Es jau neko.{#}

Es tikai ciparus paskatījos. Kas kuram prātā - to jau netā nerāda. {#}

Saulstariņa mamma

Protams, ka es vēl neatslābstu, paldies par "spērienu" :-)

jo TEORĒTISKI es arī redzu veidu, kā mani tomēr vēl apčakarēt. bet PRAKTISKI es ceru, ka tas nenotiks. Katrā ziņā sarunātajai foršajai juristei vēl neesmu uzteikusi šo konkrēto darbu.

Враги называют орлом.

Riku Raka
{#} Vienmēr laipni.

Saulstariņa mamma
man ir atbilde par situāciju 85vsk b/d no Izgl Min - i nesaprotu, ko darīt - iekopēt visiem, lai redz to vājprātu un melus, vai sūtīt tik jums - sanāk, ka es meloju, jo neko nevaru pierādīt, bet vadītāja paskaidrojumā nemelo un nu jau i žurnāls reģistrācijas ir bijis, i bērni reģistrēti (tik manējam nr pavisam cits {#}) Sēdēju un apbimbājos par savu bezspēcību.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9927818