Kuras ir gatavas runāt kameras priekšā? II daļa

Saulstariņa mamma

Slēdza Saulstariņa mamma: "bērnudārzi - būšanas un nebūšanas".

par tiem 10 cilvēkiem - jau jau tik precīzi min, ir veikuši aprēķinus, tos jau var paprasīt. un nav jau pašām grūti piemest - ja gadā piesakās apm. 6000 bērnu, bērna reģistrācija aizņem apm.15 min., tātad - apm.38 nedēļu pilnas slodzes darbs vienai personai. nu pieņemot, ka ir pik stundas, tad varētu būt 2 cilvēki. tas, protams, ja tiek atcelta absolūti nelietderīgā pārreģistrācija. nu tas tā, ļoti rupji, bet nu pat ierēķinot komandējumus, apmācības n kafijas pauzes, vairāk par 4 personām nesanāk

XS

Tikko man pienāca informācija, ka šodien, plkst. 13:00 pa Latvijas Radio 1 runāšot par Rīgas b/d problēmām. Varbūt jums noder šī informācija...

XS

Noklausījos pārraidi. Viņiem pašiem pat nav vienotības!
Atkārtojumu varēs noklausīties 21:05. Un vēlāk arī arhīvā: http://www.latvijasradio.lv/program/2008-05/20080527_1.htm

jautri. Viens sola, ka tūlīt būs, otrs atklāj, ka jautājums pat nav skatīts. Un tad pirmais sadusmojas uz otro, sola, ka būs - bet skaidri zina, ka nekas tak pašam nenotiks, ja arī nebūs.

Ģēniju nevar izaudzināt. Var tikai radīt labvēlīgus apstākļus viņa/viņas attīstībai.

un naivums, ka tagad viss būs štokos, jo pieņēma, ka bērnu nevarēs deklarēt atsevišķi no vecākiem - hihi.

Ģēniju nevar izaudzināt. Var tikai radīt labvēlīgus apstākļus viņa/viņas attīstībai.

XS

Riku Raka
Man jau vairāk patika tas teksts, ka NAV KUR celt jaunos dārziņus Un argumenti, kāpēc labāk maksāt naudu nevis celt dārziņus.
Un vēl deputāta naivums par auklīšu un privāto b/d cenām...

Arhīvā arī jau var raidījums ierakstu noklausīties!

jo pieņēma, ka bērnu nevarēs deklarēt atsevišķi no vecākiem - hihi.

Man likās, tas nekad nav varēts

Noklausījos

http://www.latvijasradio.lv/program/2008-05/20080527_1.htm

No 2009.gada 1.janvāra Zaķis sola, ka pabalsts būs Ls 100,00, bet Brigmane to noliedz, pasakot, ka RD pat noraida mēbeļu iegādi grupām, kas izremontētas, nemaz nerunājot par to, ka šis apjoms 100Ls pabalsiem būtu iekļauts nākamā gada budžetā vai apspriests komitejā.

Politiskas pļāpas, kur katrs velk segu uz savu pusi.

Nabaga Zaķis pat sabijās no nosauktajām māmiņu cenām par privātajiem PII-330-350Ls, jo tādu tak neesot

Tāds nepatīkams personāžs.Šitie no krēsliem jāstumj ārā pie Janitas

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Tas tik bija raidījums- super Bernam 3.gadniekam luk nav vajadzības apmeklet b/d,jo vins tiek palaists uz turieni un sak slimot un līdz ar to mammai tapat ir jasēž mājas. Man vardu trūkst. Viņiem nav vietas kur jaunus celt u.t.t. Tā turpinat- RD_MALAČi!

un tu tur būsi?
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9927818