Kuras ir gatavas runāt kameras priekšā? II daļa

Saulstariņa mamma

Slēdza Saulstariņa mamma: "bērnudārzi - būšanas un nebūšanas".

Sveikas,

Man izmisums un nesaprašana. Neskatoties uz to, ka mums pēkšņi ir priekšā 3 darbinieku bērni, kuri vēl joprojām nav nevienā sarakstā, bet būs priekšā, jo jau iet bērnu dārzā tikai ne savā vecuma grupā. Mums nāk priekšā 3 "norm. katu kārtībā" uz ko b/d vadītāja pateica, ka tie nav militārie, nav viņas ieliktie, ka viņai tāds rīkojums. Ko mums darīt Hanzas ielā Ivetu Nagli neizdodas sazvanīt. Lapā, kur jāmeklē pēc vārda uzvārda esam 19, kur pēc personas koda esam 21, reāli esam 25, uzņem 24.

Es esmu gatava , lai vismaz saprastu, kā tā var darīt...

melllene
piezvani sekretārei un piesakies uz pieņemšanu. Pieņemšanas laiki visiem Hanzas ielā ir pirmdienās 14.00-18.00, vari uzprasīties arī citā laikā.

Tev ir tiesības pieprasīt, lai pierāda KATRA uzņemamā likumību.

melllene
Mēģināji uz šo? 67026818 - Iveta Nagla. Ja nesanāk, varu mēģināt vēl kā līdzēt. Padod ziņu ;).

melllene
b/d vadītāja pateica, ka tie nav militārie, nav viņas ieliktie, ka viņai tāds rīkojums

Pazīstama b/d vadītāja sacīja, esot tādi, kas nāk ar Helmaņa rīkojumu par uzņemšanu. No kurienes un kāpēc tādas priekšrocības, viņa nemācēja sacīt, uz viņas b/d neviens ar specrīkojumu neesot nācis.

zvaniju, zvanishu vel, vai ieshu uz tikshanos..

melllene
kontakti

problēma ar darbinieku bērniem - viņi jau ir tur iekšā un tiek tikai pārvietoti (no saskaitāmo kārtības summa nemainās)

melllene
Kura rajona dārziņš jums sanāk? Kura priekšpilsēta? Starp citu, vakar par tavu situāciju apvaicājos arī sava bērna dārziņā, vadītāja teica, ka normatīvie akti esot militāristu bērni... Citus nevienus nevarot ar šiem aktiem priekšā likt! Vēl viņa mierināja, ka grupiņā izmaiņas varot būt līdz pat septembrim. Bet nu tik ilgi es toč negaidītu un cīnītos tagad.

Helmaņa rīkojums tīri teorētiski varētu būt par bērniem, kas tiek pārcelti no specdārziņiem, skolotāju bērniem utml. Pirmajam aiz strīpas pilnīgi noteikti ir pamats pakasīties.

Starp citu, man pašai interesanta situācija. Kādu laiku atpakaļ piktojos, ka bērns ar, manuprāt, ļoti labu numuru netiek b/d. Aizrakstīju e-pastu uz departamentu, atbildi nesaņēmu, bet ierakstītu vēstuli gan - sak'jūsu bērns ir uzņemts dārziņā un var uzsākt b/d gaitas ar... 1 decembri.

OK, der arī decembris, mulsina, ka pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu.

Rilla
OK, der arī decembris, mulsina, ka pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu.
Ir, ir tā. Mana bērna grupā četri bērni sāka tikai ziemā nākt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9927818