Kuras ir gatavas runāt kameras priekšā? II daļa

Saulstariņa mamma

Slēdza Saulstariņa mamma: "bērnudārzi - būšanas un nebūšanas".

Riku Raka
Vina
pilnībā piekrītu šaubās par šo rīcību, pārreģistrēt bērnu uz agrāku gadu, lai tikai dabūtu pabalstu. Dažiem liekas, ka gribas visu un uzreiz un tikai ekskluzīvi 'man.'
pilnīgi normāla rīcība, cilvēkam raksturīgi gūt maksimālu labumu

pilnībā piekrītu šaubās par šo rīcību
Man domāt, ka jebkurš vecāks, zinot, cik garas rindas ir uz b/d, NEKAD nereģistrēs bērnu uz vēlāku gadu, ja no viņa bērna dz. gada grupas tiek veidotas jau agrāk. Tas ir līdzvērtīgi kā automātiski sev nogriezt iepēju tikt b/d.

Tā ka vairumā gadījumu tie, kas tika piereģistrēti uz vēlāku laiku, kaut varēja pieteikties gadu agrāk, tika vienkārši mānīti. Kas šajā situācijā ir dubultā negodīgi pret šo bērnu vecākiem.

Man domāt, ka jebkurš vecāks, zinot, cik garas rindas ir uz b/d, NEKAD nereģistrēs bērnu uz vēlāku gadu, ja no viņa bērna dz. gada grupas tiek veidotas jau agrāk. Tas ir līdzvērtīgi kā automātiski sev nogriezt iepēju tikt b/d.

tā nu nav gan. Man bija izvēle, vai reģistrēt no 2.5 gadu vecuma vai no 3,5 gadu vecuma. Uz to no 2,5 gadu vecuma jau bija sateikts vesels bars, bet uz 3,5 rinda bija īsāka. tiesa, tad man vairs nebūtu b/m prioritātes, tāpēc es pat neapsvēru to iespēju.

Man ir šajā sakarā cits jautājums par to pašu b/m. Pieņemsim, piesaku sīci uz gadu, kurā lielā māsa jau būs beigusi. Tātad prioritāte sistēmā neparādās, jo sistēma izrēķina, ka nebūs (bet varbūt omēr to prioritāti šajā gadījumā ieliek un vēlāk noņem, kad māsa beidz bd?)

BET es nolemju sīci atstāt gadu ilgāk atbilstoši izglītības likumam. Kas nozīmē, ka komplektēšanas gadā mans sīcis tomēr IR brālis/māsa. Vai viņam būs vai nebūs šī prioritāte?

Меня называли орленком в отряде,
Враги называют орлом.

Un vēl tīri smieklam jautājums, ka man nebija iespējas tikt pie pabalsta. Ja es būtu pieteikusi sīci uz gadu ātrāk ar domu, ka pasēdēšu mājās, da pabalstiņu saņemšu kamēr tiks b/d, es būtu nevis tikusi pie pabalsta, bet pie vietas kā brālis/māsa :-D apbižo, zin'.

Враги называют орлом.

Riku Raka

tā nu nav gan. Tad tu esi retums. Es tā nedarītu, jo rinda īsāka nepaliek. Ar vēlāku reģ. datumu pērn uzņemtu ārā nemetīs, lai manam vietu iedotu.

par to pašu b/m

1. gad. prioritāte karājas un pienākas viņu noņemt, kad vecākais iet prom. Sistēma nerēķina neko, jo ir absolūti tupa

2. gad prioritāte turpina aktīvi darboties

1. gad. prioritāte karājas un pienākas viņu noņemt, kad vecākais iet prom

skaidrs. tad tas gadījums vairs nav TIK interesants

Враги называют орлом.

Riku Raka
mums teica, ka nav iespēja uz 1.5 gadu, bet tik uz 2.5 gadiem, tā arī piereģistrējām - tagad pat pabalstu nedabūjam, lai arī pēkšņi izrādījās, ka varēja uz 1.5 gadiem reģistrēt, jo siles grupas šajā b/d eksistē {#}

Riku Raka
Un tava mīļotā b/d vadītāja vēl 2006. gadā apgalvoja, ka ņem tikai no 3 gadiem. Tikai 2007. pieliku pie sienas, ka zinu - ir no 1,5.

ziepes
es ar visu laiku par šo b/d runāju :)

mūs ar neviens neinformēja - tagad nezinam, ko darīt!

man vienīgais tikai drusku bail, ka b/d kaut kā negatīvi neattiecas uz manu bērnu, ja saceļu skandālu par šo neinformētību ....

ziepes

ka centra rajona atbildīgā speciāliste ir tiešā veidā kaut kā saistīta ar to b/d???
ziepe

Jā, tā speciāliste esot bijusi b/v vietniece (Pelle ?)- tagad strādājot departamentā, un viņai, nezin kādā sakarā (laikam tāpēc,ka vadītāja tagad esot slima) - Pūcītē esot pieņemšanas dienas P, C un mūsiem (kā es šodien uzzinu, jo bija vīrs) - arī šogad veikusi pārreģistrāciju. Izrādās - visu laiku ar viņu arī tiekas pārreģistrācijas jautājumos:)

Man tikai tiešām bail, ka kaut ko nesamelojos, bet uz reģ.lapas paraksts ir Pelle.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9927818