Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauna jumta izbūve

maijule

celtnieks
drīkst vienu naivu jautājumu, vai bitumena šindeļiem ir vajadzīgs kaut kāds noteikts sākuma slīpums jumtam? Cik liels?

celtnieks

tp
Bitumena šindeļus var klāt kaut vai no 10 grādu slīpuma, tikai tad obligāti apakšā jābūt pergamentpapīram, lai nodrošinātu jumta seguma un starpslāņa ventilācijas atveri, kā arī aizsargātu pret iespējamo ūdens nokļūšanu zem jumta seguma. Nu un bez tam, jābūt ļoti rūpīgi ar hermētiķi noizolātām visām jumta malu un dūmvadu pieslēguma vietām. Bet tas nu pie visiem slīpumiem.

Vai salavecim tāda būda ira? ;o)

celtnieks
liels paldies, tad jau nav tik bezcerīgi, kā man teica :)

celtnieks

tp

Bezcerīgi ir tikai tad, kad jumts ir uzlikts un sāk tecēt jau pēc pirmās rīta rasas ;o) Tad gan ir bezcerīgi ;o( Un diemžēl pēdējā laikā šādu parādību gadās arvien biežāk.

Kopā saliekot visus materiālus apakšā bituma šindeliem, jumts izmaksā 2* dārgāk. Bet mans jautājums tomer paliek, vai cena ir normāla?

celtnieks

maijule

Ufff, ja jāatbild konkrēti, tad teikšu nedaudz filozofiski: "Normāla cena ir tā, par kuru tiek nopirkts kvalitatīvs produkts". Ja no sava personīgā viedokļa, tad: " Neredzot projektu nemācēšu teikt, vai ir normāla vai par zemu". Nu, tā īsumā.

vai es drikstu uzdod jautajumu, tuvu jumtam?? es tagad vaacu info, runajot un lasot.. ka jasiltina jumtu?? siferis.. tur bus gan aprobezotas beninju telpas, gan vel sienas siltinatas, kuras veidos dzivojamo istabu, kuraa vilks apkuri.. jautajums par plevem.. kada kadam pieredze??

Burunduciene

maijule
Man ir info, ka to dara par 15 ls / m2.

Es esmu bagāts - man pieder viss, kas ar mani ir noticis...
Burunduciene

Ups, spāres te nav ierēķinātas.

Es esmu bagāts - man pieder viss, kas ar mani ir noticis...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9943398