Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

domajamas daljas zemei+ cuka kaiminjs

rakaris, rakaris

Mes nopirkam dzivokli 8 dzivoklu maja, un piemajas zeme ir sadalita domajamas daljas. Ir viens ipasnieks vecs vecis, kurs ir 1/3 zemes piekramejis ar visadiem sudiem, dzelziem, kokiem, deljiem- nu koroce bardaks. 2 dzivokljos dzivo vecas tantes, kuram viss vienalga, 4 kaut kadi pojuisti, kuriem vel vairak vienalga... nu ta ka sanak, ka parejie ipasi necensas vinjam likt to bardaku novakt. Ka piespiest vinju to visu sakartot un atbrivot zemi? Esam gatvi pasi to vinja vieta izdarit, izsaukt transportu ar ko to visu drazu aizvest, tikai vinja atbilde ir: "jums te nepatik?- vajadzeja ievakties citur!" un aizcert durvis! Ko darit???? Pikja vinjam nav, ta ka nekadi draudi, ka dabus maksat sodus nepalidz.


rakaris

Nu pirmais, kas arī man nāk prātā - "jums te nepatik?- vajadzeja ievakties citur. Vajadzēja pirms pirkšanas iepazīties ar apkārtni.

Vai tie pārējie kaimiņi tiešām tik bezcerīgs variants? Kas ir mājas apsaimniekotājs? Jāgriežas pie viņa, jāoganizē talka un jāvāc tie mēsli prom.

Par sodiem runājot, mūsdienās var piešķirt sodu 10 latus (piemēram) un pēc gada nemaksāšanas izrādīsies, ka soda procenti pieauguši līdz smukam ciparam, par kuru piedzinēju kantoris gatavs kustināt pecpusi un rīkoties.

hmzis

jāņem divstobrene un jāiet aprunāties


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

rakaris, rakaris

Uzmanīgi jums jābūt ar to drazu aizvešanu bez veča piekrišanas. Ja paņemsiet un vnk tā aizvedīsiet, vecis var izsaukt policiju un piešūt jums privātīpašuma piesavināšanos.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]

Vecis Jums apgrūtina kopīpašuma lietošanu. Līgums par kopīpasuma izmantošanu taču droši vien nav? Bet vispār kopīpašums ir baiga stelle. Nepārttaukti kašķi.

Ui, man līdzīgi, tikai veca veča vietā ir viena cūcīga banka. Miskastnieki, ne banka. Viss pagalms (kopīpašums!) piemēslots, bet - daži baidās no tās sivēnbankas drošībniekiem, citiem vienalga. kamēr banka bez maksas izmanto mūsu kopīpašuma zemi, pārējie īpašnieki maksā lielas naudas par autostāvvietām citur. Bet 1 vai 2 īpašnieki neko nevar izdarīt.

Ja jau visi esat līdzīpašnieki, vienīgā izeja - kopsapulcē lemt par pagalma (kopīpašuma) izmantošanu un balsot. Piemēram, lemiet, ka pagalmā tiks turētas automašīnas, katrai iedalīta sava vieta. Varbūt pat iekasēta nauda un pēc tam tā nauda ieguldīta ēkas remontā.

Vēl variants - izsaukt policiju un sastādīt aktu, ka netīrs pagalms. Tad par to atbild apsaimniekotājs. Samaksās sodu, un gan jau ar laiku sāks kopt.

Galu galā jūs maksājat nekustamā īpašuma nodokli + vēl taču ir zemes vērtība!

apgrūtina kopīpašuma lietošanu
kaspars712

un ko darīt, ja kāds apgrūtina kopīpašuma lietošanu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9943558