Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pakešlogi- koka un plastmasas

lutekle

Pastāstiet man - ar ko koka patenieks ir reāli vērtīgāks kā plastmasas?

Es saprotu, ka vērtība ir kārtīgs koka logs - a paketnieks, kur koks ir līmēts, piesūcināts , u.t.t. Kāpēc tiek ieskatīts par labāku opciju?

lutekle
Izpētījām visādu piedāvājumus, tā kā mums paredzēti ļoti lieli logi un vajadzīgs, lai tie tiešām nesāktu deformēties utt. izlmēmām par labu metāla logiem ;) (metāla rāmis + pa virsu koka apdare).

ar ko koka patenieks ir reāli vērtīgāks kā plastmasas?

nu tā principiāli - ne ar ko. Dizainiski varbūt tas rāmis izskatās pievilcīgāk, bet vai tas attaisno cenu - fvz.

Got up, went to work, came home, watched telly, went to bed, fucked the wife

Vot es tieši par šo

- varbūt tas rāmis izskatās pievilcīgāk, bet vai tas attaisno cenu - fvz.

Kā ir?

lutekle
Kā ir?

man - neattaisno.

Got up, went to work, came home, watched telly, went to bed, fucked the wife
Anisette

Nu, no savām personiskajām izjūtām - kad bija koka logi, arī gaiss telpā bija labāks, tagad ir plastmasnieki un sajūta kā siltumnīcā, gaiss sauss, bieži jāvēdina. Pretīgi. {#}

Anisette
kad bija koka logi, arī gaiss telpā bija labāks,

Jā, bet vai tas bija ar koka paketniekime, vai tomēr - klasiski labajiem , vecajiem koka logiem?

hmzis

nu tavā izpratnē kārtīgos koka logus vari meklēt pie miskastēm. prastā tauta tos regulāri met laukā un liek vietā plastmasas paketniekus

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

hmzis

Umnij, preumnij.

Es taču nemeklēju vecuma un mitruma sabojātus rāmjus - ka tik koka.

Anisette

lutekle
Jā, tie bija gan vecie, labie, ne paketnieki. Bet mans dzīvesbiedrs (celtnieks pēc profesijas) arī mājās kategoriski noraidīja domu par plastmasas logiem, jo tie neelpojot un aprasojot, kā arī rāmi nevarot atjaunot, ja kaut kas notiek. Nevaru pateikt, vai pateicoties tiem logiem vai kā, bet dzīvoklī ir patīkama atmosfēra dzīvošanai, puķes arī nebeidzas nost no sausā gaisa, kā tas ir novērojams manā darba vietā. {#}

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9960831