Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pakešlogi- koka un plastmasas

lutekle

Bet mans dzīvesbiedrs (celtnieks pēc profesijas) arī mājās kategoriski noraidīja domu par plastmasas logiem, jo tie neelpojot un aprasojot,

nja, nemaz nerodas šaubas, ka tavs vīrs-celtnieks no ventilācijas nesaprot gandrīz neko.

Got up, went to work, came home, watched telly, went to bed, fucked the wife

Anisette

Es jau zināju, ka kāds uzliks virsū. Nu, neiedziļinājos es tik ļoti tajā bazarā, katrā ziņā pie secinājumiem bija tas, ka koka labāki. Neko nevienam neuzspiežu. {#} Katrā ziņā neviens cilvēks, ar ko esmu runājusi, ne celtnieks, ne neceltnieks, nav teicis, ka plastmasas logi būtu labāki par koka, un ja atļauj līdzekļi, izvēlas koka. {#}

Zinu vienu dzīvokli, kur saimnieks, pats pēc profesijas galdnieks, pēc vislabākās sirdsapziņas uztaisija vislabākās kvalitātes koka pakešniekus. Sev taču. Un pēc laiciņa gandrīz visi griesti pelēki - pelē. Tāpēc atļaušos uzskatīt apgalvojumu par koka logu elpošanas absolūto pārākumu pār plastmasniekiem par visnotaļ subjektīvu.

Anisette

Nu, bet pelēšanai nevar būt citi iemesli, kas nesaistīti ar logiem?

Var. 10 gadus nepelēja, nomainīja logus un sāka pelēt. Noteikti jābūt citam iemeslam.

Anisette
Nu, bet pelēšanai nevar būt citi iemesli, kas nesaistīti ar logiem?

Teiksim tā - pelēšana ir un nav saistīta ar logiem.

Tā ir saistīta ar logiem tapēc, ka pelēt sāk pēc logu nomaiņas.

Tā nav saistīta ar logiem [un vēl jo vairāk - loga rāmja materiālu] tapēc, ka problēma ir ventilācijā nevis logā.

Ne pirmā ne pēdējā reize, kad šeit izceļas "elpojošo" koka logu aizstāvji, kas nav sapratuši vienu sīku niansi - kas notiek, kad nomaina vecos logus pret jauniem. Un mani izbrīna, ka ka to nezina ne vīri-celtnieki, ne vienkārši celtnieki un tik atgremo urbānos mītus par koka pakešu logu ekoloģiskumu un elpošanu.

Got up, went to work, came home, watched telly, went to bed, fucked the wife
svešiniece

gribēju kaut ko ierakstīt, bet spalva palika gaisā karājamies

apnicis komentēt šo, nelasa taču, un netic

pasmaidi
Qued

Pelēšana ir saistīta ar logiem, bet nav saistīta ar logu rāmja materiālu. Pelēšana saistīta ar logu hermētiskumu, kuram nav tieša sakara ar materiālu.

Bet bez Sinn neviens nezinātu, ka koka logi neelpo :D

(c) Qued

Koka rāmji ir piesūcināti ar visādu ķīmiju un no koka tur paliek tikai skats. Takā....

Man pašai mājās ir vēl viens nenomainīts koka logs. Nu superīgs. Lietus laikā ūdens istabā. Bet toties cik laba ventilācija. Ziemā nekad vairāk par 18 grādiem nav. Zemāka gan.{#}

Anisette
Domāju, ka ne vienmēr puķes beidzas nost tāpēc, ka mājai plastmasas logi. :) Iepriekšējā dzīvoklī mums bija plastmasnieki un man bija ļoti daudz puķu, kuras lieliski auga, zaļoja un plauka. Mājā, kur šobrīd pagaidām dzīvojam arī ir plastmasas logi un ļoti daudz telpaugu, kas zaļo griezdamies. Ne vienmēr tam visam sakars ar logu rāmju materiālu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9960831