Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atpūtas brauciens - zīme skolā?

laipa

Trīne

Manējie vienmēr "slimoja". Tādas zīmes arī nesām. Vai maz problēmu dabūt laringītu uz nedēļu? :D Skolā atbrīvosānas penteris arī tāds, kā Četri vēji.

Tā, kā puikas mācījās labi, tā nedēļa skolā ir pilnīgs štrunts. Un ar ģimenes ārstu arī mums labas attiecības.

Trīne
smieklīgi jau tas, ka tādi laringīta slimnieki mūsu drūmajos laika apstākļos pēc nedēļu ilgas slimošanas skolā atgriežas nosauļojušies brūni un smaidīgi {#}

Mums pietika, ka pateicām klases audzinātājai, kad tad un tad nebūsim skolā, jo dodamies ceļojumā .

UN tā jau 5 gadu

Trīne

zich
smieklīgi jau tas, ka tādi laringīta slimnieki mūsu drūmajos laika apstākļos pēc nedēļu ilgas slimošanas skolā atgriežas nosauļojušies brūni un smaidīgi

Nu a ko lai dara? :D Terapijā bija "kalnu saulīte" :D Būtībā neredzu vajadzību adenoīdus raut caur pakaļu.

paldies visām par atbildēm

bērni izrādās paši jau lieli{#} paprasījuši klases audzinātājām un ir tikuši pie apgaitas lapām, tagad tik skolotāju parakstus savākt, kaut gan neiejūtīgi gan tie skolotāji, meita jau šausmās matemātikas skolotāja uzlikusi 14.uzdevumus risināt, ja paliktu skolā, tad nekad tik daudz pa nedēļu nav bijis{#} es pat tai lapelē pie mērķa ierakstīju, ka dodas uz treniņnometni slēpot, nez pa nakti iedomājas, ka bērni pildīs tos mājas darbus???nu neko, šajā nedēļas nogalē bērni sēdēs mājās un cītīgi mācīsies

mācība, nākamreiz bērni tiks pie slimības lapām, tad jau labāk melot, nevis krist mājas darbu purvā{#}

Trīne
{#} es jau saprotu vecākus un vēl jo vairāk bērnus, kapēc gan nepaņemt to slimības lapu, ja ir iespēja, jo kā jau laipa
raksta - ja brauc uz treniņnometni, tad uzdevumus sadod oi oi oi (un šito es atceros arī no savas skolas laikiem - ja braucu uz 2 ned uz treniņnometni, tad sadeva 4 sacerējumus rakstīt, kas man padevās ļooooti slikti {#})

Trīne

laipa
nākamreiz bērni tiks pie slimības lapām, tad jau labāk melot, nevis krist mājas darbu purvā

Nu velkomēta pati uz sava grābekļa! :D

svešiniece

Man liekas absolūti nepieņemami nest bērnam <slimības lapu> uz skolu tad, kad odas atpūtas braucienā

No šitā tad arī rodas tie "slimotāji", ar kuriem vēlāk cīnās darba devēji. Trīnei, kā darba devējam, šo vajadzētu saprast pat labāk par citiem.

Tas viens. Otrs - melot nav smuki, nav smuki mācīt bērnam melot.

pasmaidi
Trīne

svešiniece
No šitā tad arī rodas tie "slimotāji", ar kuriem vēlāk cīnās darba devēji. Trīnei, kā darba devējam, šo vajadzētu saprast pat labāk par citiem. Tas viens. Otrs - melot nav smuki, nav smuki mācīt bērnam melot.

Muahaha. Šitā rodas cīnītāji ar vējdzirnavām. Lai tev veicas :D

svešiniece

Trīne
veicas vai neveicas, bet pie saviem principiem pieturos, šitādas slimību zīmes neļautu nest, tāpat kā nerakstu zīmi <bija slims> vai <gimenes apstākļu dēļ>, ja ir vienkārši nogulēts.

pasmaidi
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9980959