Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

santehnikas firma DAMIXA

Lana

Paldies visiem par komentāriem, iedvesmojos.. labprāt dzirdētu vēl.. {#}

Ir OK. Vīra vecākiem kalpo jau gadus 20.

Lana
Mēs vēl tikai sūtīsim (tuvākajā laikā), jo vannas istaba vēl flīzējas. Ar vīru nolēmām, ka to naudu, ko mēs samaksātu par flīzēšanu meistariem, ietaupījām darot paši, bet tamdēļ pirksim krānu to kas patīk. {#}

Mēs Vannu pasaulē pirkām arī vannu un tad jau piedāvāja vai nevēlamies kādu krānu ar, taču tad nezinājām ko īsti gribam. Tagad nolemts un būs caur viņiem arī jāpasūta. Jo kā jau teicu veikalos noskatīto modeli nekur neredzam. Pat jaunajā Komfortā ne!

Pa internet veikaliem viegli meklēt te: http://www.salidzini.lv/search.php?q=damixa+arc&cn=&cl= Ieraksti tik vajadzīgo nosaukumu.

Paldies BALTAJAI un ANISETTEI par norādēm uz i-šopiem{#}

Baltā
Šāds virtuves krāns Arc tajā vannupasaule.lv maksā ap 159,-.. taču es Centrexā viņu ieraudzīju pa ~ 125,- (nu max 130,-).. Tā ka varbūt šī nav tā lētākā vieta... un varbūt arī vannas krāni citur ir lētāki.. bet nu ja Jums jau piedāvāja kādu atlaidīti..

Lana
Katrā ziņā mēs diezgan daudz veičus apbraukājām un pat neko līdzīgu neredzējām. Būs jāaizlaiž līdz Centrexam paskatīties (man gan liekas ka bijām tur) {#}

Anisette

Lana
Nu, viss var būt, kaut gan kad es meklēju, Damixu ļoti reti kur varēju atrast, un nevienā veikalā nebija cena ne tuvu internetā piedāvātajai. Bet neko nenoliedzu. :)

šorīt vīrs bija Centrexā un tik tiešām ir Damixa Arc sērija, taču dārgāka. Ja vannu pasaulē ir 199,99Ls + 5Ls piegāde, tad veikalā nopērkams 218Ls. Bišku lētāk sanāk pasūtīt caur internetu.

Lana
Nu nezinu, otrreiz neliktu. Pirmkārt, diezgan smagi ekspluatācijā, tiešā nozīmē, jāpieliek spēks, lai pagrieztu. 2-gadniekam pavisam grūti noregulēt sev vēlamo temp. Otrkārt, kvalitāte nav ideāla, viens no krāniem (gan jāsaka, diezgan daudziem) pēc 2 gadu ekspluatācijas sācis pilēt

Anisette
Turpinot par vannupasaule.lv - tik un tā man never vaļā {#}- pareizāk sakot atver baltu lapu.. Tā kā netieku pie šīs lapas, varbūt vari pateikt, kādi viņiem ir kontakti - adrese un telefons? Paldies.. {#}

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9986783