Saimniecība

Kaķi

Kā pareizi paņemt mājās kaķi no ielas
Pirmais, ko būtu jādara paņemot uz mājām kaķi no ielas, tiešām būtu jādodas vizītē pie veterinārārsta.
Kaķu izstādēm 140 gadu jubileja
Šogad apritēja 140 gadi, kopš 1871. gada 13. jūlijā Londonā, Kristāla pilī (Crystal Palace), notika pasaulē pirmā profesionālā kaķu izstāde.
Mājās gatavota barība kaķiem
Mūsu forumā kaķu mīļi diskutē par to, kā pagatavot saviem mājas mīluļiem, kaķiem, barību pēc savām iespējām mājās. Tāpēc vaicājām speciālistam, vai iespējams pagatavot sabalansētu barību saviem mīluļiem mājas apstākļos un kā to izdarīt.
Kaķu tualete – kādu un kurā vietā
Lai nerastos problēmas ar kaķa nokārtošanos, ir svarīgi, lai viņam patiktu vieta, kurā to darīt – lai nebūtu specifiska, viņam nepieņemama smarža, lai arī saimniekam var likties, ka smiltis ar lavandas aromātu būs tieši laikā, kā arī, ja tiek liktas smiltis vai granulas, kaķim tās nebūtu nepatīkamas ķepām, jo citādāk viņš izvairīsies no šādas tualetes apmeklēšanas un meklēs citu vietu, kur to darīt
Kaķenes sterilizācija
Sākot ar sešu mēnešu vecumu veselīga kaķene var dzemdēt līdz trīs metieniem gadā, pa pieciem līdz sešiem kaķēniem metienā. Ja saimnieki nevēlas, lai viņu mīļotā kaķenīte apbērnojas, visbiežāk viņi izvēlas savu mīluli sterilizēt
Audzinām kaķi
Kaķis nesaprot vārdu „nedrīkst”. Visus aizliegumus kaķis uztver, kā viņa tiesību ierobežošanu viņam piederošajā teritorijā. Cilvēku, kas sodīja kaķi, viņš uztver kā ienaidnieku. Ar lamām un iekaustīšanu panāksiet, ka kaķis no jums baidīsies vai nu otrādi – paliks agresīvs.
Skotijas nokareno ausu kaķis
Iepazīsties ar Skotijas nokareno ausu kaķi. Un varbūt tieši tāds mīlulis ienāks Tavās mājās