Saimniecība

Interjers

Kā izveidot gaumīgu un ērtu interjeru? Kas jāzina par mēbeļu izvēli? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklējiet šeit pat.

2013. gada tendences interjerā
Senais mantojums un mūsdienīgais. Inovācijas un tradīcijas. Vecais un jaunais. Tā tēlaini var raksturot 2013. gada modes tendences interjerā.
Sveču krāsu nozīme
Gada tumšākajā laikā biežāk iededzam sveces. Vai ir svarīgi izvēlēties kādu noteiktu krāsu vai vienkārši jāļaujas savam noskaņojumam, sajūtām?
Moderni un oriģināli gaismas avoti
Rudens un ziema ir tie gadalaiki, kad visa cita starpā cilvēkiem akūti nepieciešama gaisma. Tāpēc pētījām, kas jauns un moderns ir gaismas avotu modē, it īpaši lampu modē, kas mūs apgaismo gada tumšajos rītos un vakaros.
Ievest rudeni mājās
Pavadot siltās vasaras dienas un ļaujot ikdienā ienākt drēgnajam un tajā pašā laikā skaistajam un krāsainajam rudenim, arī mājās var ienest rudens elpu, jo tur tiks pavadīts arvien vairāk laika.
Balti dīvāni – skaisti. Vai praktiski?
Senos laikos baltas mēbeles bija greznība, ko atļāvās bagātnieki – tās ātrāk notraipījās un bija jāmaina.
Pusaudža istaba
Ar ko visbiežāk asociējas pusaudžu istaba? Padomus iekārtošanā sniedz „K-rauta” interjera eksperte
Guļamistaba
Ērta un patīkama atpūta guļamistabā. Padomus iekārtošanā sniedz „K-rauta” interjera eksperte
Virtuves apvienošana ar istabu
Pēdējā laikā ir tendence apvienot virtuvi ar viesistabu. Padomus sniedz „K-rauta” interjera eksperte
Tapešu līmēšana
Kā pašai izvēlēties un uzlīmēt tapetes. Padomus sniedz „K-rauta” interjera eksperte
Kā nopirkt ideālu vannu?
Padomi vannas iegādē. Raksts veidots sadarbībā ar www.imebeles.lv
Relaksējošās vannas mīļotājiem
Padomi vannas izvēlē un vannas istabas iekārtošanā
Ja diviem bērniem ir kopīga istaba
Ja piedzimuši dvīņi, sākumā viņus parasti iemitina vienā istabā, lai būtu vieglāk pieskatīt. Vecākiem nākas domāt par to, kā iekārtot šādu istabu, kā izvietot gultas, atpūtas un darba vietu.
Aizkari bērnistabai
Iekārtojot istabu mazam bērnam, mēs ne tikai veidojam istabas interjeru, bet radām pasauli, kas mazuļa dzīves sākumā viņam būs vissvarīgākā – tur viņš gulēs, spēlēsies, uzņems ciemiņus utt.
Bērnistaba
Sagatavojam dzīves telpu mazulim! Padomus bērnistabas iekārtošanā sniedz "K-rauta"speciālisti
Mana bērna istaba - II daļa
Mana bērna istaba
2008. gada septembrī Cāļa Saimniecība kopā ar veikalu "K-Rauta" rīkoja konkursu. Šeit Jūs varat apskatīties iesūtītās bildes, smelties idejas arī sava bērna istabas dekorēšanai
Bērnu istabu projektu vizualizācija VIII
Nomainīt istabas dizainu var diezgan ātri un bez liekiem izdevumiem. Kā to izdarīt iesaka profesionāli dizaineri
Bērnu istabu projektu vizualizācijas VII
Istaba diviem zēniem - īstiem pirātiem!
Bērnu istabu projektu vizualizācijas VI
Šī māja ir īpaša, jo mājas interjers veidots saskaņā ar fengšui principiem. Tādēļ arī bērna istabai saimniece ir izvirzījusi noteiktas prasības saskaņā ar fengšui
Bērnu istabu projektu vizualizācijas V
Šoreiz dizaineri piedāvā interjeru mazas princeses istabai
Bērnu istabu projektu vizualizācijas IV
Ceturtais turpinājums par bērnu istabu interjeriem. Šajā istabā dzīvo ļoti aktīvs sešgadnieks
Bērnu istabu projektu vizualizācijas III
Turpinājums iepriekšējiem diviem rakstiem par bērnu istabu interjeru. Šoreiz par istabu, kurā dzīvo divas māsiņas
Bērnu istabu projektu vizualizācijas II
Maiga un pūkaina istaba mazai meitenītei
Bērnu istabu projektu vizualizācijas
SIA "Plāns B" dizaineri sagatavoja speciāli Cāļa apmeklētājiem dažus paraugus ar bērnu istabu interjera dizaina vizualizācijām. Pirmais projekts ir istabai, kurā dzīvo brālis un māsa
Par ko mēs maksājam interjera dizaineram?
Dizaina projekts — tā nav tikai skaista koncepta bildīte, tas ir dokuments, pēc kura tālāk var strādāt galdnieki un celtnieki, ar precīziem izmēriem un materiālu specifikāciju, ar garantiju, ka tas viss ir realizējams dzīvē
Idejas sienu rotāšanai
Lai ienestu jaunas vēsmas savā istabā vai mājoklī, ļoti labi var palīdzēt sienas atsvaidzināšana ar dažādiem dekoratīviem elementiem
Kastes, kastītes un plauktiņi – krāsainam akcentam un praktiskai pielietojamībai
Kastes, kastītes un lādes dažādu lietu glabāšanai ir pieejamas visdažādākajos izmēros, tāpat ir plašs krāsu un materiālu piedāvājums. Konsultē Zane Skalberga, dizaina konsultante Mēbeļu un interjera centrā Spice, veidojusi dizainu vairākos „Mājokļa jautājums” raidījumos
Dekupāža
Dekupāžas tehnikā var apdarināt praktiski jebko – porcelānu, plastmasu, koku, papīru, stiklu un pat audumu. Attiecīgi pielietojot pareizos darba materiālus mēbeles, trauku komplekti, koka lādītes un pat apavi un apģērbi iegūst neatkārtojumu vērtību
Darba vietas vai darba kabineta iekārtošana mājās
Līdz ar interneta un citu sakaru līdzekļu attīstību cilvēkiem ir radusies iespēja ņemt darbu līdzi uz mājām. Tāpēc ļoti svarīgi iekārtot darbam piemērotu un ērtu telpu vai vietu mājās.
Zilā krāsa interjerā
Sarkanās un dzeltenās krāsas pielietošanu interjerā aplūkojām, tagad ķeramies pie trešās no pamatkrāsām – pie zilās krāsas.
Dzeltenā krāsa interjerā
Dzeltenā krāsa ir visspilgtākā no krāsu apļa, starojoša un mirdzoša krāsa, tā ir spēka, prieka un saules enerģijas krāsa.
Sarkanā krāsa interjerā
Interjera krāsa vizuāli var notušēt telpas proporciju nepilnības, tā var izcelt telpas daļas vai dekorus un tā var pat ietekmēt mājas saimnieku un viesu noskaņojumu. Pirmā no pamatkrāsām – sarkanā.
Eko stils jeb kā mājās ienest dabu
Daži ziemā dodas meklēt vasaru un zaļo vidi uz siltajām zemēm, toties citi ienesuši vasaru, mieru un harmoniju savā mājoklī pat ziemas vidū, izmantojot eko stila interjeru.
Gleznojumi uz sienām
Arvien aktuālāk šodien kļūst meklēt jaunas idejas un oriģinālus risinājumus telpu iekārtojumam un dekoratīvajām detaļām tajā, un viens no tiem ir sienu, griestu un mēbeļu apgleznojumi.