Saimniecība

Bērnu istabu projektu vizualizācijas II

Turpinājums iepriekšējam rakstam. Šoreiz SIA "Plāns B" dizaineri sagatavoja mazas meitenītes istabas projekta vizualizāciju.

Pieteikums bērna istabas interjera dizainam

"Mēs esam jauna ģimene, kas uz meitiņas dzimšanu pārvācās beidzot uz savām mājām un mājā iekārtoja pirmās nepieciešamības istabas. Tā nu tagad ir pienākusi kārta arī meitiņas istabai. Meitiņai tagad ir 9 mēneši.

Šobrīd tētis veic špaktelēšanas un slīpēšanas darbus, tā nu mana galva ir aizņemta ar to, kā to istabu iekārtot, sākot jau ar sienām, griestiem, grīdu kā arī ar mēbeļu izkārtojumu.

Grūtības arī sagādā istabas forma. Gribas, lai arī istaba būtu ekoloģiska un veselīga meitai."

Dizaineres Ilzes Tolas komentārs

"Tā kā bērniņš vēl tik mazs, tad visa lielākā darbošanās notiek uz grīdas. Šajā vecumā bērni aktīvi cenšas izpētīt apkārtējo pasauli un ļoti jāuzmanās no visādiem savainojumiem krītot, tāpēc visa istabas iekārta ir veidota no mīkstiem materiāliem.

Lai būtu silti un mājīgi, grīdu noklāju ar paklājflīzēm 50x50.* Paklājflīzes ir pieejamas dažādās krāsās un to priekšrocības salīdzinājumā ar parastu paklāju ir – mazāks atgriezumu procents, viegli var nomainīt, ja kaut kas nosmērējas vai izdilst. Izvēlējos maigu smilšukrāsu, kas pēc pieredzes vislabāk notušē nelielus pleķus.

Lai bērnam būtu iespējams netraucēti dzīvoties savā rotaļu pasaulē izveidoju rotaļu mājiņu no 8mm porolona, kas apvilkts ar audumu. Mājiņa ir apaļa, jo tādā veidā ir stabilāka. Arī grīdiņa ir no mīksta materiāla un dažreiz tur var pat gulēt diendusu.

Sienas plaukti ir ar lielām kastēm uz riteņiem, kurās bērns pats var mācīties salikt mantas. Pie otras sienas kumode uz kuras pārģērbt bērnu.

Galdiņš un pufi ir zemi, piemēroti bērna augumam. Vēlāk, kad bērns paaugsies varēs pie loga novietot galdu mācībām.

Lai saglabātu maigo noskaņu sienas ir krāsotas maigi rozā krāsā, bet viena siena tieši pie gultiņas ir noklāta ar kokvilnas audumu ar kokvilnas kodaļu rakstu. Audums labi absorbē skaņu un ir patīkams akcents istabā. Starp audumu un sienu ir sintapons, kas dara pieskaršanos sienai īpaši patīkamu. 

Lai mazajai jauka dzīvošana šajā istabā!"

Paklājflīzes – vairāk info  http://www.anitra.lv/gr-paklaji-interfacefloor.php

(Informācija par veikaliem un cenām 2009. gada martā)

Ar cieņu, Ilze Tola
SIA "Plāns B" dizainere
tālr.: 67293972
m.t. 26424651
fakss: 67293971
e-pasts: ilze(at)plansb.lv
www.plansb.lv

Nākamā istaba: "Nostaļģija pēc bērnības"