Saimniecība

Bērnu istabu projektu vizualizācijas IV

Turpinājums iepriekšējam rakstam. Šoreiz SIA "Plāns B" dizaineri sagatavoja interjera dizainu istabai, kurā dzīvo ļoti aktīvs jauns sportists.

Pieteikums bērna istabas interjera dizainam

"Esmu 6 gadus veca puikas māmiņa. Tā kā rudenī viņš uzsāks skolas gaitas, jau kādu laiciņu abi pārrunājam, kā iekārtot viņa istabu. Istabā vajadzētu būt ērtam darba galdam ar atvilktnēm skolas lietu glabāšanai un vietu datoram, plauktiem rotaļlietu un grāmatu glabāšanai, skapim apģērba un apavu glabāšanai, protams, arī gultai.

Viņš ir ļoti aktīvs un kustīgs bērns, 2x nedēļā apmeklē futbola treniņus, 1x nedēļā peldēšanas nodarbības, labprāt brauc ar velosipēdu un patīk visa veida fiziskas aktivitātes. Vēl zēns ir drosmīgs, nekārtīgs, haotisks, komunikabls, hiperkustīgs, patīk aicināt ciemos draugus.

Viņa sapnis, lai viņa istabā būtu zviedru siena un boksa maiss."

Dizaineres Ilzes Tolas komentārs

"Priecājos par iespēju taisīt istabu kustīgam, dzīvespriecīgam puikam. Tā kā pati esmu divu dēlu mamma, tad šādas intereses man ļoti labi izprotamas. Zinu, ka galvenais par ko sūdzas kaimiņi ir nepārtrauktā lēkāšana, bumbas spēlēšana un vēlāk arī skaļas mūzikas klausīšanās. Lai padarītu šo istabu piemērotu visām aktivitātēm un arī mazāk traucētu kaimiņus iesaku ieklāt istabā skaņu izolējošo linoleju Marmoleum decibel*.

Lai būtu kur izlikt enerģiju viena siena pilnībā veltīta sportiskām aktivitātēm. Zviedru siena** un boksa maiss*** ļaus attīstīt muskuļus un veiklību.

Istaba dalās it kā divās daļās – aktīvajā oranžajā un mierīgajā zilajā.

Mācībām ir pietiekami liels un labi apgaismots galds, uz kura pietiks vietas, gan datoram, gan mācību lietām. Gala siena ir visādu mantu glabātuve, sākot ar drēbju skapi un beidzot ar slēgtiem plauktiem, kuros var salikt slidas, sniega dēli, skrituļslidas, skrejriteni, peldēšanas pleznas, akvalangu, volejbola, basketbola, florbola, futbola un vēl daudz un dažādus piederumus...

Vēlu daudz jautru aktivitāšu jaunajā istabā!"

* Marmoleum decibel ir vienīgais linoleja izstrādājums pasaulē ar trieciena skaļuma samazināšanu par 17dB (ISO 717-2)

** Bērnu zviedru sienas komplekts Vasil JUNGA (B.520.16), cena 251 Ls, interneta veikals  www.xnet.lv

*** Boksa maiss, cena 35 Ls, interneta veikals www.expressshop.lv

(Informācija par veikaliem un cenām 2009. gada martā)

Ar cieņu, Ilze Tola
SIA "Plāns B" dizainere
tālr.: 67293972
m.t. 26424651
fakss: 67293971
e-pasts: ilze(at)plansb.lv
www.plansb.lv

Nākamais projekts: "Istaba princesēm"