Saimniecība

Bērnu istabu projektu vizualizācijas V

Turpinājums iepriekšējam rakstam. Šoreiz SIA "Plāns B" dizaineri sagatavoja interjera dizainu istabai, kurā labprāt dzīvotu pat visizlutinātākā princese. Šajā istabā dzīvos divas mīļas princesītes.

Pieteikums bērna istabas interjera dizainam

"Mums ir skaists dzīvoklītis, lai gan vecā mājā, bet labs, ar lielām istabām un augstiem griestiem 3,1 m. Pagaidām bērnu istabā dzīvojās tikai lielākā meitiņa (trīs gadi), mazā vēl pie vecākiem guļamistabā (trīs mēneši), bet istabu gribas plānot abām saulītēm. Istabā  ir krāsns mūris, kurš tad arī apsilda istabu un vēl istabā iespīd tikai vakara saulīte, tādēļ būsim priecīgi to redzēt saulainos toņos. Bērna mīļākā krāsa ir rozā un oranža. Kādā istabā bērns pats gribētu dzīvot?  – uz šo jautājumu vecākā meitiņa atbildēja: ”Es gribu tādu istabu, kur būtu daudz mantas un kur varētu spēlēties”. Vecākajai ļoti patīk puzles, zīmēšana, līmēšana, mazā vēl nespēlējas."

Dizaineres Ilzes Tolas komentārs

"Gribējās uztaisīt tādu īsti sievišķīgu princešu istabiņu, kur ir vieta mazām mīļām un trauslām lietām. Tā kā vecākā meitene tika raksturota kā mierīga un sapņaina, man likās, ka šādām meitenēm varētu būt romantiskas gultiņas ar plānu tilla baldahīnu un gultas gals ar izvītiem metālkalumiem.

Lai nostiprinātu tillu pie griestiem ērti izmantot aizkaru stangas, kas ir pieejamas gan liektas, gan taisnas, dažādās krāsās.

Pietiekami liels leļļu skapis, lai varētu salikt visas mīļās lelles un vēl vieta pietiktu leļļu mēbelēm un servīzēm.

Protams, jaunajām dāmām nepieciešams spoguļgaldiņš uz kura sarindot mazas samta kārbiņas, spogulī aplūkot savas jaunās kleitas un izmēģināt kāda matu sasuka vislabāk piestāv.

Galda virsma ir pietiekami liela, lai to varētu izmantot abas māsiņas - pužļu likšanai, zīmēšanai, līmēšanai un citiem jaukiem darbiņiem.

Lai istaba iegūtu savu neatkārtojamību uz sienas varētu uzgleznot dažas lielas puķes. Virs durvīm novietoju garu plauktu ar groziem, kur salikt mantas, vai drēbes, kam mazliet jāpagaida, līdz mazā māsa pieaugs.

Mazajai māsai pie gultiņas ir mīksts paklājiņš, kur parāpoties un elastīgas mantu kastes, mīkstajām rotaļlietām.

Ceru, ka vietas pietiks abām!"

Ar cieņu, Ilze Tola
SIA "Plāns B" dizainere
tālr.: 67293972
m.t. 26424651
fakss: 67293971
e-pasts: ilze(at)plansb.lv
www.plansb.lv

Nākamais projekts: "Istaba pēc fengšui principiem"