Saimniecība

Bērnu istabu projektu vizualizācijas VII

SIA "Plāns B" dizaineri sagatavoja īstu pārsteigumu - istaba diviem pirātiem! Kurš zēns spēs atteikties no tādas istabas?

Pieteikums bērnu istabas interjera dizainam

"Šī bērnistaba ir mājā, kur bērni pavada brīvdienas un vasarā ciemojas. Māja ir Lapmežciemā, pie jūras. Istabā dzīvos divi brāļi - kustīgais aktīvais (gandrīz pieci gadi) un koķetētājs mīlīgais (gandrīz 2 gadi). Draugi, protams, ciemojas, bet istabā pavada laiku, ja laiks slikts. Interesē – būvēt mājas, rāpšanās, lomu spēles - pirāti, mašīnas utt. Abi – kustīgi, drosmīgi, nevaldāmi, bravūrīgi, komunikabli".

Dizaineres Ilzes Tolas komentārs

"Šī istaba ir piedzīvojumu meklētāju un pirātu istaba. Vai ārā līst, vai ir stiprs vējš, šeit vienmēr varēs ar pāris draugiem izplānot dažādas dēkas un paspēlēt noslēpumu meklētājus. Te var šūpoties tīklos un rāpties pa virvi. Var dīki gulšņāt šūpuļtīklā un izlikties par jūrniekiem, kas cietuši avārijā un nu spiesti uzturēties uz vientuļas salas un sūkāt čupačupus. Sarīkot uzbrukumus lecot no kuģa vantīm uz mīkstajiem matračiem. Paklājs ir gana mīksts, lai varētu uzglūnēt medījumam un cīnīties ar jūras briesmoni Krakenu. Gultas ir savietotas divos stāvos, pie kam augšējā var kalpot par komandtiltiņu - tā ir aprīkota ar īstu stūres ratu. Lai jūras atmosfēru pastiprinātu sienas izvēlējos jūraszilajā krāsā ar mazliet dramatisku bordo (lai būtu siltāk), bet vienu sienu – to, kas pie gultiņām varētu aplīmēt ar tapeti uz kuras attēloti burukuģi un enkuri.

Šī ir brīvdienu istaba un neviens īsts jūras laupītājs jau neies sevi apkaunot ar mācībām, tāpēc šeit nav galda un nekādas grāmatas nav paredzētas. Šeit ir skapis drēbēm un visādiem pirātu daiktiem, plaukti tālskatiem, globusiem, kompasiem un kartēm. Visas pirātiem nepieciešamās mantas var ātri sabāzt pītajās lādēs un nobēdzināt aiz durvīm. Novēlu jaunajiem jūras laupītājiem pavadīt neaizmirstamas vasaras savā brīvdienu mītnē!"

Ar cieņu, Ilze Tola
SIA "Plāns B" dizainere
tālr.: 67293972
m.t. 26424651
fakss: 67293971
e-pasts: ilze(at)plansb.lv
www.plansb.lv