Spogulis

Aktualitātes

Seši ieteikumi, kā savā stilā iekļaut 2013. gada aktuālo krāsu – smaragdzaļo
Šis dārgakmeņa zaļais tonis piestāv vīriešiem un sievietēm dažādos vecumos, kā arī izceļ dažādus ādas un acu toņus.
2013. gada pavasaris tavā garderobē
Kas tev patīk labāk – ādas apģērbs, ziedu uzdrukas vai varbūt kostīms, kurā svārki vai bikses ir aizstātas ar šortiņiem?
Karla Bruni-Sarkozī – lietišķā stila paraugs
Sievietēm, kurām jāpakļaujas stingrām politiskās etiķetes prasībām, izvēloties apģērbu, nereti ir grūti saglabāt savu stilu un nepārvērsties garlaicīgās zilzeķēs.
Izvēlamies smaržas
Viss mainās, arī smaržas, ko izvēlamies, tāpēc Cālis.lv ieskatās mūsdienīgo smaržu pasaulē, kas ir kā punkts uz «i» sievietes izvēlētajā tēlā.
Ekoloģiskā domāšana un tās atspoguļojums rotaslietās
Ekoloģiskais domāšanas veids kļuvis populārs, tas izpaužas ne tikai atkritumu šķirošanā vai domājot – izdot vai neizdot naudu par plastmasas maisiņiem, kurus agrāk meta pakaļ.
Ieskats krūšturu vēsturē
Par vēsturisku datumu uzskatāms 13. novembris, kad 1914. gadā amerikāniete Marija Džeikoba patentēja krūšturi.
Sešdesmitie atkal modē
2011./2012. gada rudens/ziemas modes tendences ir 60. gadu stilā, tāpēc aplūkosim, kas sešdesmitajos bija aktuāls un līdz ar to ir modīgs arī šobrīd.
Strīdīgais kažokādu jautājums
Pēc pagājušā gada bargās ziemas kažokāda atkal svin savu uzvaras gājienu un ir rudens/ziemas 2010/2011 kolekciju modes lieta numur viens. Tam neizbēgami seko vairāk diskusiju par to, cik ētiski vai neētiski ir tās nēsāt.
Vintage – pārliecinātiem un izvēlīgiem sajūtu cilvēkiem
Šobrīd Latvijā ir vintage stila bums. Šajā stilā vērtīgas skaitās drēbes, kas ir vismaz 20 gadus senas. Vintage drēbes ir tādas drēbes, kas palikušas pāri no slavenām kolekcijām, brendiem vai ir pēdējie noliktavu eksemplāri.
Somas – mūsu dzīves spogulis
Mūsdienās sieviete bez somas nav iedomājama – tā pilda gan praktisko funkciju, gan ir nozīmīgs aksesuārs un papildinājums mūsu tērpam, turklāt zīmīgi ir tas, ka somiņa var dot signālus arī par sievietes seksuālo dzīvi.
Lietainā laika stilīgais aksesuārs - lietussargs
Viens no jaunākajiem japāņu izgudrojumiem ir elektroniskais lietussargs. Tas aprīkots ar ciparu kompasu un fotokameru, kas savienota ar interneta servisu.