Spogulis

Ieteikumi

Stils un krāsas – vasara
Stilistiski cilvēkus mēdz iedalīt gadalaikos – pavasaris, vasara, rudens un ziema atkarībā no tā, kāds ir cilvēka ādas un matu tonis, kā arī acu krāsa.
Ko par cilvēka personību vēsta viņa kurpes
Akadēmiskā žurnāla «Journal of Research in Personality» publicētajā rakstā apgalvots, ka 90% gadījumu iespējams precīzi spriest par cilvēka vecumu, dzimumu, politiskajiem uzskatiem un rakstura īpašībām, tikai aplūkojot viņa kurpes.
Ja pazudusi otrā pusīte
Ko sieviete iesāk ar vienu auskaru, ja otrs nozaudēts, vai ko dara, ja pazūd kāda cita lieta, kas pēc nozīmes lietojama tikai pārī (piemēram, zeķe).
Brilles labākai redzei un stilam
Optiskās brilles, lai arī savā ziņā lietojamas piespiedu kārtā, tomēr var būt un tām pat noteikti būtu jābūt cilvēka rotai, stilīgam modes aksesuāram.
Zodiaka zīmes ietekme uz sievietes stilu
Ko horoskopi saka par sievietes ģērbšanās stilu un aksesuāriem?
Augstpapēžu kurpēm - JĀ!
Proti tās valkāt un tu izskatīsies vēl sievišķīgāk!
Par krūštura kaitīgumu
Kā atvieglot dzīvi krūtīm?
Kā kļūt elegantai
Vai pietiks, ja uzvilkšu augstpapēžu kurpes?
Mūžīgais jautājums - ko šodien vilkt mugurā?
Kāpēc cilvēkiem nekad nav ko vilkt mugurā? Uz šo jautājumu ir burvīga atbilde – tāpēc, ka vīrietim nav nekā tīra un sievietei nav nekā jauna. Šajā atbildē ir liela daļa patiesības, tomēr tā nav profesionāla atbilde, ar kuras palīdzību, izdarot secinājumus, atrisināt šo jautājumu.
Apģērba etiķetes ievērošanas nozīme
Vārds etiķete sevī ietver likumus, tradīcijas, cieņas izrādīšanu, piederību, pašaizsardzību, kā arī stilu. Etiķeti nevar izdomāt teorētiski, tā rodas ilgstošā laika periodā.
Kā ģērbties uz darba interviju
Pirmā iespaida radīšanai ārējais izskats un apģērbs ir viens no svarīgākajiem līdzekļiem. Protams, svarīgs ir arī sarunas saturs, taču apģērbs gan raksturo tevi kā cilvēku, gan demonstrē tavu attieksmi pret uzņēmumu.
Ģērbšanās stils dažādās situācijās un pasākumos
Dažādām dzīves situācijām ir nepieciešams atbilstošs ģērbšanās stils, tāpēc šajā rakstā ir aprakstīti galvenie apģērbu stili, sākot ar neformālo un beidzot ar vissvinīgāko apģērba stilu, kas raksturīgs karaliskajām aprindām.
Veiksmīgas iepirkšanās taktika
Iepirkšanās vienlaikus ir sievietes lielākā laime un nelaime. Ja izdodas atrast un nopirkt ko tiešām noderīgu, sievietes prieks ir neaprakstāms. Savukārt, ja pirmajā brīdī tik vilinošā blūzīte, mājās uzlaikojot, vairs nepatīk, kreņķi par to, ko vilkt mugurā, atkal var sākties.
Lietotie apģērbi – plusi un mīnusi
Daudzi Latvijas iedzīvotāji apģērbus izvēlas iegādāties ne tikai veikalos Vācijā un citur, bet arī vietējos humpalu jeb lietoto apģērbu veikalos.
Kā atšķirt zīmola preci no viltojuma
Ja esi gribējis iegūt tieši zīmola preci, ļoti gribas būt pārliecinātam, ka tā nav viltota. Kā to izdarīt, aplūkosim turpmāk.