Spogulis

Perfekts seksapīls – zelta vidusceļš starp vulgaritāti un zilzeķi

Sievietes vienmēr ir interesējis, kādas domas risinās vīriešu galvās, jo īpaši, ja šīs domas attiecas uz pašām daiļā dzimuma pārstāvēm. Tāpēc Cālis.lv nolēma nopietni nenopietnā veidā uzzināt, kādas sievietes vīriešiem šķiet pievilcīgas, kas liek sirdij pukstēt straujāk, elpai kļūt ātrākai un skatienam aizkavēties nepiedodami ilgāk.

Foto: istockphoto.com

Jāsaka uzreiz, nav vienas ideālās sievietes – cik vīriešu, tik domu par valdzinošāko sievietes tēlu un raksturojumu. Tomēr, aptaujājot dažāda vecuma un profesiju vīriešus, iezīmējās vairākas kopīgas iezīmes, kam vērts pievērst uzmanību.

Protams, vīriešiem patīk skaistas sievietes, kuras turklāt apzinās savu skaistumu, to neslēpjot, bet arī pārlieku neizceļot, tā teikt, veidojot perfektu seksapīlu, kas ir zelta vidusceļš starp vulgaritāti un zilzeķi. Ja sieviete ir pārāk izaicinoša un atkailināta, viņa kļūst vulgāra, savukārt, ja pārāk neitrāla, tad savā ziņā atstumj no sevis. Protams, kā atzīst vīrieši, ir tādi, kuriem patīk vulgāras sievietes, un arī tādi, kuriem tīkamas ir zilzeķes.

Tomēr izaicinoša sieviete ir saistoša, jo īpaši tad, ja viņai ir kāds piesaistošs akcents. Nenoliedzami, vīriešus piesaista sieviešu krūtis, tāpēc viņi priecājas, ja tās ir nedaudz atklātas skatienam, bet, kā jau iepriekš teikts, ne pārāk daudz, lai nekļūst vulgāri. Bet tām nebūt nav jābūt Pamelas Andersones krūtīm. Lai vīrieša skatiens pie krūtīm uzkavētos, ir nepieciešams pavisam maz – neliels izgriezums, kas vīriešiem ļauj tajās apmaldīties.

Tieši tāpat ne vienmēr jābūt garmatainai blondīnei, lai vīrietis atskatītos, svarīgi ir spēt atļauties būt nedaudz neķītrākai nekā pieņemts, jo «ar vīriešiem un sievietēm ir tāpat kā bitei ar ziedu. Bite, kas dodas lidojumā, lai vāktu medu, neaplido visus ziediņus, bet tikai tos, kas biti piesaista visvairāk».

Sievietes vīriešu prātos aizņem daudz vietas. Tas ir fakts, ko nenoliedz arī paši vīrieši. Jo īpaši tās, kuras ir mežonīgas, nepieejamas, neapdomīgas, vieglprātīgas un, iespējams, pat īstas maitas. Šķiet paradoksāli, bet ne viens vien vīrietis norāda, ka tā tas ir. Protams, kā likums, tieši ar šādām sievietēm kopdzīve visbiežāk ir nolemta izjukšanai, jo nav iespējams ilgstoši uzturēt šādas attiecības, arī vīrieši to saprot.

Foto: istockphoto.com

Viens no uzrunātajiem vīriešiem pat teica, ka tie vīrieši, kuri stāsta, ka viņiem šādas mežonīgas, nepieejamas, vieglprātīgas sievietes nepatīk, vienkārši melo. Nav tādu vīriešu, kuri kaut vienu reizi nebūtu iekārojuši šādu sievieti. Atšķirība ir tā, ka liela daļa ir savaldīgi un slēpj savus instinktus. Jebkurā gadījumā sievietes, kuras pašas uzmācas, vīriešiem nepatīk, jo tad zūd gadsimtiem stiprinātā pārliecība, ka vīrietis ir mednieks un iekarotājs. Līdzīgi kā ar izaicinošu ģērbšanos, arī uzvedībā sievietes māksla ir sajust robežas – flirts, tas ir vilinoši, bet pārlieku liela uzmākšanās – jau atbaidoši.

Interesanta ir arī vīriešu nostāja pret seksu. Ir zināms, ka vīriešiem nepatīk auksta sieviete gultā, tomēr, ja sieviete būs tā, kura pirmajā randiņā vedinās uz gultu, arī tas lielāko daļu vīriešu tomēr vairāk atstums nekā ieinteresēs. Ja attiecības ir nopietnas, tad gan vīrietis ļoti pozitīvi uztver sievietes iniciatīvu intriģējošam un aizraujošam seksam neierastā vietā un laikā.

Tajā pašā laikā ir lieliski, ja sieviete ir interesanta un vāja ir tikai tik daudz, lai vīrietis justos ērti sievietes tuvumā. Tādējādi netiek aizskarta viņa patmīlība, un viņš var justies spēcīgs un vajadzīgs. Vīriešiem patīk sievietes, kuras bauda dzīvi, kurām ir savas intereses, jo tad viņas nesekos katram vīrieša solim un ļaus viņam elpot, paliekot interesantas un ar savu noslēpumu.

Foto: istockphoto.com

Tāpat kā bieži vien saka, ka vīriešu mīlestība iet caur vēderu, tā var teikt, ka vīrieša mīlestība nostiprinās, ja sieviete ir ne tikai interesanta, bet arī saimnieciska. Ir patīkami, ja sieviete spēj gardi gatavot un vienlaikus domāt par ģimenes budžetu, ja rūpējas, lai vīrieša drēbes būtu izmazgātas un mājvieta sakopta. Vīriešiem nebūt nav vajadzīga mājsaimniece, bet viņiem ir nepieciešama sajūta, ka par viņiem rūpējas un viņi ir svarīgi. Protams, vīrieši nenoliedz, ka tam jābūt abpusēji un arī vīrietim jārūpējas par sievieti, piemēram, no rītiem iesildot sievietes mašīnu, lai viņa tikmēr varētu saposties un atliktu tikai iesēsties siltā mašīnā un doties darba dienas gaitās.

Vēl vīrietim ir svarīgi, lai viņš savai sievietei ir vislabākais. To var izrādīt, sniedzot viņam savu uzticību un atbalstu. Protams, vīrietim, ja viņš izrāda savu mīlestību, ir svarīgi arī saņemt mīlestību no savas mīļotās.

Iveta Rozentāle

Citi interesanti raksti

Cienīt bērnus no iepriekšējās laulības

Mīti par psihoterapiju

Runāt un dalīties viedokļos par līdzīgām tēmām varat Cāļa forumos

Attiecības un psiholoģija

Atbalsta grupas