Spogulis

Erotiskā masāža

Erotiskās masāžas efekts ir pārsteidzošs

Cilvēks atslābinās, atgūst dvēseles spēku, dabisko jutību, spēju strādāt un priecāties par dzīvi. Erotiskās masāžas ir relaksācijas brīnums, ko cilvēks var atļauties personiski sev. Nereti masāžas procesā sieviete sasniedz orgasmu. Šīs masāzas laikā atbrīvojas ķermeņa rezerves enerģija. Tiek atjaunota nervu sistēmas darbība, paaugstinās imunitāte, kā arī atbrīvo cilvēku seksuāli.

Daudzām sievietēm pietrūkst cilvēcisku glāstu, intīmu pieskārienu, viņas jūtas vientuļas un nesaņem tik ļoti vajadzīgo maigumu. Maigo roku terapija sastāv no vairākām daļām: tajā ir gan intīmas masāžas, gan konsultācija par seksuālo vēlmju labāku apmierināšanu, gan sevis izzināšanā, gan dažādu sajūtu iegūšanā, gan intīmo prasmju apgūšanā.

Erotiskās masāžas seanss ilgst vienu stundu

Sagatavojoties masāžai, masieris lielu uzmanību pievērš telpas sagatavošanai, galvenokārt apgaismojumam. Masierim ir svarīgi pāris minūtes pirms masāžas vienam pasēdēt telpā, lai iejustos un atslēgtos no ārpasaules. Fonā vienmēr skan patīkama mūzika, deg sveces, vīraki. Tas viss piedod telpai intimitātes noskaņu.

Šajā delikātajā situācijā tiek ievērotas katras klientes personības robežas. Ja klientei ir pretenzijas pret kaut ko, ko dara masieris, viņa to var pateikt un noteikti viņas vēlmes tiks uzklausītas un izpildītas.

Erotiskajā masāžā galvenokārt izmanto ķermeņa eļļas. Bet labi ir arī ķermeņa pieniņi, jo ne visas eļļas tik labi uzsūcas ādā.

Šādas masāžas cena ir sākot no 30 latiem

Pieprasījums ir samērā liels, daudzas meitenes to izmanto vecmeitu ballītēs. Nāk arī daudzas klientes, kuras ir par šādu masāžu dzirdējušas un vēlas pamēģināt, nāk arī pēc draudzeņu ieteikumiem.

Piedāvājumā ir arī masāžas pāriem. Gan atsevišķi, gan vienā telpā. Tomēr neiesaka veikt pāru masāžas vienā telpā, jo tad pāris nespēj atslābināties pilnībā, jo ir aizņemts ar otra cilvēka vērošanu un domām par viņu.

Piedāvājumā nav nekādi seksuālie pakalpojumi. Bieži vien klientes vēlas ko vairāk, bet viņas tik un tā saņem tikai un vienīgi erotisko masāžu.

Raksts tapis sadarbībā ar erotiskās masāžas meistaru Aivaru.

Citi interesanti raksti

Sekss ir labs, sekss ir labs...

Anālais sekss - par to, ko skaļi neapspriež

Par privāto dzīvi un savstarpējām attiecībām varat aprunāties Cāļa forumos

Par "to"

Attiecības un psiholoģija