Spogulis

Matu kopšana

Kā izvēlēties matu suku?
Cik un kādām ķemmēm vajadzētu būt mūsu lietošanā, padomu vaicājām Annai Primakai.
Bioloģiskie ilgviļņi
Par vienu no jaunākajiem ilgviļņu veidiem – bio ilgviļņiem.
Sievišķība arī īsā matu griezumā un matos uz nullīti
Mēdz teikt, ka sievietes skaistākā rota ir gari mati, tomēr ir sievietes, kas uzdrīkstas izvēlēties ļoti īsu matu griezumu vai pat nogriezt matus uz nullīti.
Matu krāsošana ar hennu
Jau no seniem laikiem pazīstama matu krāsošana ar dabīgajiem līdzekļiem, tai skaitā ar hennu. Tā kā garās procedūras dēļ parasti to darām mājas apstākļos, rakstā aplūkosim dažas krāsošanas nianses.
Skaisti un veselīgi mati
Ļoti svarīgi pēc mazgāšanas matus pamatīgi izskalot, jo šampūna paliekas var bojāt matu spīdumu un smaržu.
Blaugznas - kā sniegs uz pleciem
Lai gan veselību tas nekādi neapdraud, tomēr spēj it viegli sabojāt garastāvokli un diktēt savus noteikumus apģērba izvēlē.
Būs pareiza ķemme, būs skaisti mati
Lietojot pareizu ķemmi, mati kļūst spīdīgi, vieglāk ieveidojami, tiks masēta galvas āda un uzlabosies asinsrite, tiks veicināta matu augšana.
Hei! Man ir dredi!
Dredi - stils vai untums.
Dabiski līdzekļi skaistiem matiem
Ne vienmēr, lai mati būtu skaisti un labi augtu, nepieciešami dārgi kosmētiskie līdzekļi, bieži vien labi noder dabiskie līdzekļi, ko varam iegūt paši vai iegādāties par simbolisku naudiņu.
Matu krāsošana mājas apstākļos
Krāsošana mājas apstākļos sanāk lētāk un arī laiku var izvēlēties pēc iespējām un patikšanas, jo matus var krāsot kaut vai naktī, ja ir luste uz to. Tomēr, lai iegūtais rezultāts nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus, ir vērts ievērot pāris būtiskas lietas.